25 Aralık 2017 #9941691

Ankara İzmir Caddesi Gratis 'de Personel Saygısızlığı!

23.12.2017 tarihinde Ankara Gordion AVM 'den alınan rimelin değişimi için Ankara İzmir 1.Caddesi'nde bulunan mağazaya gittiğimde ilgili işlem için mağaza müdürü çağrıldı. Kendini müdür olarak tanıtan G** (hanım!) ürünün açılmış ve kullanılmış olduğunu söyledi ki tarafımca bandı açma girişiminde dahi bulunulmamıştır. Ürünün bandını ve ayrıca koruma bandını herkesin gözleri önünde söktü ve fırçaları çıkardı sonra ürün kullanılmış dedi.


Bantları şimdi siz açtınız dediğimde anlamsız bir şekilde yüzüme bakarak tek kelime söyleyemedi. Kullanılmış ürün değiştirecek nitelikte bir insan değilim bu ilk görüşte bile anlaşılır,eğer oraya seçtiğiniz insan mağaza müdürü profili taşısaydı bunu anlayabilirdi.


Ayrıca bu nasıl bir saygısız konuşma şeklidir anlam verebilmiş değilim. Konu hakkında gereğinin yapılmasını rica ediyorum. Ben ve arkadaşlarım dahil Ankara İzmir 1.Cadde mağazanızı boykot ediyoruz..

Cansu 1.334 Okunma

Cevaplar

  • Gratis Temsilcisi25 Aralık 2017

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle bize zaman ayırıp değerli tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Yaşamış olduğunuz durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Gerekli önlem ve hatırlatmaların yapılabilmesi için ilgili birimlerimiz bilgilendirilmiştir. Gratis’ i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön