Gratis Yapılan Saygısızlık!

Seren Ö. |

3 Temmuz Pazar günü saat 18:00'da Kocaeli Gebze mağaza müdürünüz "bana bir gelsene sen diyerek" daha önce oraya gelen müşterilere yanımda sesli sesli 'bu mağazaya gelenler gerizekalı' dediğinde şikayet ettiğim için bütün müşterilerin ve diğer çalışanların önünde benimle tartışarak mağazaya gidemeyeceğimi söyleyerek beni mağazada istemediğini söyledi vurgulayarak buraya gelemezsin dedi. Fakat ben sizin mağaza müdürünüzü hiçbir şekilde tanımamaktayım adını bile bilmiyorum.

Sizin kurumsal bir firma olduğunuzu ve bu bayanın mağazanın kendi tapulu mağazası olduğunu sanması ve bunu birebir kavgaya çevirmesi o kadar insanın karşısında bağırarak benimle konuşması bana yapılan çok büyük bir saygısızlık, bundan ötürü de o bayanı her yere şikayet edeceğim. Sizin gibi bir firmada böyle çalışanlara yazık!

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seren Ö.
  14 Temmuz
  17:33

  Ben bu sikayetimin ciddiye alınmasını istiyorum ve bana yapılan bu davranışı inanın içime sindiremiyorum. Bir mağaza müdürü nasıl böyle bir şey yapar? Böyle birisi nasıl mağaza müdürü hala anlayamıyorum? Ben 5 senedir Gratis müşterisiydim artık o kişiyle karşılaşmamak için gidemiyorum...

 • 13 Temmuz
  13:38

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle bize zaman ayırıp değerli tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Yaşamış olduğunuz durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Gerekli önlem ve hatırlatmaların yapılabilmesi için ilgili birimlerimiz bilgilendirilmiştir.

  Gratis’ i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Gratis Müşteri Hizmetleri
  0 850 210 6 900
  info@gratis.com.tr