Gratis Ürün Değişikliği.

Melike A. |

Gratis Antalya Kaş'tan bayram indirimleri zamanı alışverişte teyzemin gözlerinin yaşı dolayısıyla iyi görememesinden şampuan yerine saç kremi alınmıştır. Alışverişten sonra yaklaşık 15 dakika içinde durumu fark edip, teyzemi de tekrar yormamak adına yeğeni olarak mağazaya gidip aynı fiyattaki şampuanı almayı ben rica edince, çalışan kişi yoğunluktan ötürü ertesi gün gelmemi söylemiştir.

İndirim süresinin veya ürünün tükenebileceğini hatırlattığımda sorun olmayacağı söylendiğinden çalışanlara zorluk çıkarmamak için bu teklif tarafımca kabul edilmiştir .ancak ertesi gün ürünü değiştirmek için gidildiğinde mağazanın yöneticisi olduğunu söyleyen personel, fark ödenmesi gerektiğini, başka türlü işlemi gerçekleştiremeyeceğini ifade etmiştir. Personel sebebiyle yaşanılan bu mağduriyet kurumsal bir firmaya yakışmamaktadır. Bu çözümsüz tavırlardan vazgeçilip mağduriyetlerin giderilmesi rica olunur.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Eylül
  15:22

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle bize zaman ayırıp değerli tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Yaşamış olduğunuz durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Gerekli önlem ve hatırlatmaların yapılabilmesi için ilgili birimlerimiz bilgilendirilmiştir.

  Gratis’ i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Gratis Müşteri Hizmetleri
  0 850 210 6 900
  info@gratis.com.tr