Gratis Müşteri İlişkileri ve Hırsızlıkla Suçlanmak!

Tuğba H. |

10/03/2015 tarihinde Maltepe Bağlarbaşı Gratis şubesinden akşam eşimle alışveriş yapıp çıkarken alarm çaldı. Mağaza sorumlusu C**** C. çantamıza bakmak istedi bizde gösterdik daha sonra üstümüzü arayacağını cebimizdekileri çıkarmamızı söyledi. Neye uğradığımızı şaşırdık. Arkadaşı bizi ürün alırken görmüş ekip çağıracağını söyledi.

Ekibi aramasını gelmesini söyledik kamera kayıtlarına bak dedik gitti baktı göremedi geldi o nokta bizim kör noktamız dedi kamerada görünmüyor burada çok böyle şeyler oluyor dedi yanlış anlamışta olabiliriz dedi ama özür dilemedi. Haksız yere bizi hırsızlıkla suçladı. Müşterilerin önünde küçük düşürdü. Tüm yasal hakkımı kullanacağım ve Gratis'ten davacıyım!

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mart
  10:15

  Değerli Müşterimiz,


  Mağazamızda yaşadığınızı belirttiğiniz konu ile ilgili üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz.

  11 Mart 2015 günü sizinle yaptığımız görüşmede de belirttiğimiz gibi konu ilgili yetkililer tarafından detaylı olarak incelenecek ve gerekli müdahaleler yapılacaktır.

  Konuyu bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla.


  Gratis Müşteri Hizmetleri
  0 850 210 6 900
  info@gratis.com.tr

 • Tuğba H.
  23 Mart
  10:00

  Hala bir dönüş olmadı bekliyoruz

 • 12 Mart
  17:10

  Sayın Yetkili,

  Müşterimizin talebini bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz,

  Müşterimizin talebi ilgili bölüm ve yetkililere iletilmiştir. Gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.

  Konuyu bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla.


  Gratis Müşteri Hizmetleri
  0 850 210 6 900
  info@gratis.com.tr