Gratis Mağazaları Arasındaki Tutarsız Uygulamalar!

Müfit Mert B. |

Gratis'lerin bazı şubelerine seçerek gitmeye başladık; böyle giderse hiçbir şubesine gitmeme yoluna gideceğiz. Mağazalar arasında sıklıkla fiyat farkları olabiliyor. Örneğin; Nişantaşı şubesinde bundan aylar önce R. Sıkı Şeker 1 TL 'den satılıyordu; Abide-i Hürriyet Caddesi Şişli Mağazasında 1. 10 TL idi.

Üzerinde bazı ülkelere ait pulların baskılarının yer aldığı pasaport kılıfı Nişantaşı mağazasında 2. 5 TL iken, diğer mağazalarda 8 TL idi. Yapılan 10 TL 'lik D. alımında 10 TL lik D& R hediye çeki verilmesini bazı mağazalar tek fişe tek çek verebiliriz diye uyguladı, bazıları alışveriş miktarına göre çek verdi. Belki beş mağazayı gezdikten sonra alışveriş yapmayı istemiyoruz; aynı hizmet her yerde verilmeli.

Etiketler :

Kampanya-Taksit Ürün Fiyatı - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Müfit Mert B.
  13 Şubat
  01:44

  Konu ile ilgili neredeyse üç ay geçmiş olmasına rağmen hiç bir yetkili tarafımıza ulaşmadı. Bu durum da firmanın müşteri memnuniyetine ne derece değer verdiğini göstermesi bakımından çok düşündürücü.

 • 23 Aralık
  16:16

  Sn.Müşterimiz;

  Şikayetiniz ilgili yetkililere iletilmiştir. Konuyla ilgili olarak en kısa zamanda size geri dönüş gerçekleştirilecektir.

  Saygılarımızla,
  Gratis Müşteri Hizmetleri
  444 6 900
  info@gratis.com.tr

 • Müfit Mert B.
  23 Aralık
  15:21

  Konu ile ilgili hiçbir dönüş yapılmadı.

 • 25 Kasım
  13:01

  Sn.Müşterimiz;

  Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili yetkililere iletilmiştir. Konuyla ilgili olarak en kısa zamanda size geri dönüş gerçekleştirilecektir.

  Saygılarımızla,
  Gratis Müşteri Hizmetleri
  444 6 900
  info@gratis.com.tr