17 Ağustos 2015

Gratis İade Bu Kadar Zorlaştırılır!

Fişin tarihi geçmiş bir iade ile ilgili mağazaya gidip sakin bir şekilde derdimi 3 ayrı personele anlatıp, aynı sakinliğimi koruyup müşteri hizmetlerine de anlatıp hala (2 iş günü denmesine rağmen) beklemekteyim. Gratis müşteri yönetiminde bu kadar sıkıntı varken yönetimde bulunan insanların bu kadar sessiz kalması şaşırtıcılığın en başını çekmektedir.

Bu kadar müşteri memnuniyetini yerlerde süründürüp ağzından çıkanları sırf kendi egolarını tatmin etmek amaçlı çözüm üretmeyen personelleri sayarsak sonu bekleyin derim.

Değişmiş bir mağaza müdürü; Tabi ki değişen mağaza müdüründen sonra tarihi geçen bir fişim var elimde. Sonuç için telefon bekliyorum.

Burcu 904 Okunma

Cevaplar

  • Gratis Temsilcisi17 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Yaşadığınızı belirttiğiniz konuyu hakkında gerekli değerlendirme yapılarak tarafınıza dönüş sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

  • Gratis Temsilcisi17 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Yaşadığınızı belirttiğiniz konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede sonuç tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön