02 Mart 2016

Gratis Diyarbakır'da Ürün Kıtlığı Yaşanıyor!

Diyarbakır'da yaşıyorum. Benim en sık gittiğim Forum, Ceylan Karavil Park, Ofis, Ninova şubelerinizde (ki sözünü ettiğim yerler şehrin en hareketli noktaları) ürün kıtlığı yaşıyoruz. Aylardır pastelin kalıcı rujlarında istediğim numara ruju bulamıyorum. Ne biçim çalışıyorsunuz siz. Ghos marka rujun 02 sini bulmak için 2 mağaza gezdim yok! Söz ettiğim yerler birbirine uzak mesafede yerler. Hele Gratis çalışanları bu ilgisizlikle kovar gibi tavır sergilemeleri cabası. Bezdirdiniz beni. Gratis'e bu zamana kadar ayırdığım bütçeye üzülüyorum. Sizi tercih ettiğim için kendime kızıyorum. İlgilenin şu Diyarbakır mağazalarıyla!

Dilan 507 Okunma

Cevaplar

  • Dilan10 Mart 2016

    Cevap verecek hassasiyeti gösterdiğiniz için teşekkürederim. Umarım aynı hassasiyeti bu problemin çözümü için de gösterirsiniz.

  • Gratis Temsilcisi02 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Yaşadığınızı belirttiğiniz konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede sonuç tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön