24 Ekim 2016

Gratis Çalışanlar Arası Saygısız Hakaret...

Marmaris Gratis mağazasında boya indirimleri döneminde bulunduğum sırada bir çalışana üstü olduğunu düşündüğüm yaşça büyük başka bir çalışan tarafından hakarete varan aşağılama işle ilgili olmayan bir azarlamaya şahit oldum. "Sizi kim gönderiyor benim başıma salaklık bende sizinle uğraşıyorum" diye tam hatırladığım birkaç cümleye şahit oldum. Çalışan bayan arkadaşa soru sormaya çalışırken bu konuşma yüzünden alışverişimi bırakıp çıktım. Benimle birlikte saç boyası bakan 1 kadın daha mağazayı terk etti. Durum çok rahatsız ediciydi ve hala girmedim o günden sonra mağazaya ki kendi ürünlerini hem uygunluk hem kalite sebebiyle tercih ediyordum.
Küçük yerde yaşıyoruz ve var olan 1-2 kozmetik mağazasında da sorun yaşamak istemeyiz. Egolu şefler müdürler firmayı da çalışanı bir yere taşımaz. Çoban değil lider seçmeniz gerekir diye düşünüyorum.

Hüseyin 1.267 Okunma

Cevaplar

  • Gratis Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle bize zaman ayırıp değerli tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Yaşamış olduğunuz durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Gerekli önlem ve hatırlatmaların yapılabilmesi için ilgili birimlerimiz bilgilendirilmiştir. Gratis’ i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön