10 Temmuz 2015

Gratis Çalışan Personelin Tavrı!

Beylikdüzü Migros AVM çalışanı G******* hanımın tavrı ben kapıdan girer başlıyor. Suratını asıyor ve nereye gidersem pesimden geliyor. Görevinin bana yardımcı olmak olduğunu biliyorum fakat soru sorulduğu zaman da azarlar gibi cevap alıyorum. Her mağazaya gelişimde yüklü miktarda alışveriş yapıyorum buna rağmen bana hırsızmışım gibi davranıyor.

Beni kontrol ettiğini resmen belli ediyor olduğum reyona gelip bana bakıp geri gidiyor. Diğer çalışanlarda öyle bir problem yok bu bayanın tavrı da gözlemlediğim kadarıyla tek bana. Artık bu şubeden alışveriş yapmak istemez hale geldim umarım bir çözüm üretebilirsiniz.

Seda 821 Okunma

Cevaplar

  • Seda 16 Temmuz 2015

    Telefon numarama istediğinizde ulaşabilirsiniz, beni aradığınızda numarayı herhangi bir şirket numarası sandığımdan açmadım, özür diliyorum.

  • Gratis Temsilcisi13 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili sizinle irtibat kurabileceğimiz telefon numaranızdan sizi aradık ancak ulaşamadık. Size ulaşabileceğimiz farklı bir telefon numarası ulaştırdığınız takdirde en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla, Gratis Müşteri Hizmetleri (0 850) 210 6 900 [email protected]

  • Gratis Temsilcisi10 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Yaşadığınızı belirttiğiniz konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede sonuç tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön