Gratis Almadığım Ürünün Ödemesini Aldılar.

Mehtap Y. |

04.01.2015 'de Bakırköy sahil Gratis mağazasına gittim, ürün alıp kasaya geldiğimde hesap kartımla ödeme yapmak üzere post cihazından şifre girdim ve yaklaşık 2-3 dk. Slipin çıkmasını bekledim. Kasada ödemeyi alan şahıs bankada sorun yaşadıklarını söyledi. (bu benim suçum gibi) bende bunun üzerine nakit para çekip ürünü almak üzere ürünü almadan mağazadan ayrıldım.

Ertesi gün hesap hareketlerimde çekim yapılmış olduğunu fark ettim. Mağazaya gittim dekontu verdim 30 dk. beklettiler, ilgilenmediler. Yarın ararız deyip aramadılar. 3 gün geçti müşteri hizmetlerini arayıp dekontu yolladım, çekim yapılmamış eminmiş dediler. Üç kuruş için nasıl bir insan kandırmaktır bu, tüketici heyetine başvuracağım.

Etiketler :

Personel Davranışı Ürün Fiyatı - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehtap Y.
  20 Ocak
  18:00

  Asla bu firmadan alışveriş yapmam.. ne zaman gratis konusu geçse onlara başımdan geçen olayı ve en önemlisi firmanın tutumundan bahsediyorum.. Mağazasınıda ürününüde görmek istemiyorum

 • 09 Ocak
  17:20

  Sayın Yetkili,

  Müşterimizin talebini bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz,

  Müşterimizin talebi ilgili bölüm ve yetkililere iletilmiştir. Gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.

  Konuyu bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla.


  Gratis Müşteri Hizmetleri
  0 850 210 6 900
  info@gratis.com.tr