14 Ekim 2016

Gratis Aldığım Şampuan Çocuğum Vücudunda Kızarıklık Yaptı.

13 Ekim perşembe günü Sancaktepe Gratis mağazasından, kampanyada olduğu için 3 adet Teo marka şampuan aldım. Akşam 10 yaşındaki çocuğum kullandığında vücudunda kızarıklık oluştu. 14 ekim'de ilgili mağazaya iade için gittiğimde, sadece kapalı kutuları alabileceklerini, açık kutunun iadesini alamayacaklarını söylediler ve öyle yaptılar.

İlgili şampuan markasını bilmediğimi, Gratis ismine güvenerek aldığımı söyledim. Rahatsız olduğum konu, Gratis mağazasının ürünü geri almaması değildi, halen satmaya devam etmeleri ve rahat oluşlarıydı. Bunu ilettiğimde, sadece benim çocuğa alerji olabileceğini söylediler. Bu doğru olsa bile, ilgi üreticinin şampuan üzerine çocuklara veya alerjisi olanlara zarar verebilir yazması gerektiğini söylediğimde şaşırdılar. Bunun üzerine hemen genel merkezlerini aradım, durumu ilettim. Test etmedikleri bir ürünü satmalarını eleştirdim. Dönen olmadı.

Hasan 3.673 Okunma

Cevaplar

  • Hasan18 Ekim 2016

    Tüm kanallardan size ulaşıp, insanların zarar görmesini engellemeye çalıştım. Ama maalesef karşımda aynı hassasiyeti hissetmedim. Sağlık bakanlığına durumu aktarıp bir vatandaş olarak görevimi yerine getirdim.

  • Gratis Temsilcisi15 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Yaşadığınızı belirttiğiniz konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede sonuç tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön