Toplam çözüm sayısı
..
GrandFX ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bülent'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Grandfx Ana Paramı Geri Vermiyor

2312görüntüleme
Bülent
Bülent 27 Nisan 2020 18:09

Ana paramı adını belirttiğim şirketten çekmek istediğimde çekemedim, asistanlara ulaşamadım. O***ç*** ve c*** diye bildiğim isimler ben ana paramı çekmek isteyince bir daha telefonu açmadılar. Hesap numaram 51633. Burası Ukrayna temsilciliği. Ne yapmalıyım, nasıl hareket etmeliyim bilmiyorum. Yardımınıza ihtiyacım var.

Bülent
Bülent30 Nisan 2020 18:22

Adı geçen şirket paramı vermemiş, 5 ay boyunca iPhone telefon gönderdikleri için, paramı çekemeyeceğimi söylemiş ve bana Soylu asında bir temsilci atayarak işlemlerime yön verileceği söylenmiştir. Çocuğumun hastalığını ve para konusunda zorda olduğumu söyleyip, 3000usd kendi paramdan istememe rağmen 1000usd göndsrmişler, ve o temsilci denen adı soylu olan kişi tam ters işlemlere beni sokmuş ve 20 bin doları hiç etmişlerdir. Son 8000usd kala Can diye bir temsilci devreye girerek beni kurtaracağını söylemiş ancak parayı sıfırlayan isim olmuştur. Tüm yazışmalar bende saklıdır. Yaptıkları bu el koyma suçu ve zimmete para geçirmektir.

2 Yorum

Oguzhan
Oguzhan23 Mayıs 2020 12:27
 

Arkadaşlar buralara kredi kartı ile yapılan fonlama larda bankadan iade isteyin 6 ay sure biliyor ama alıyorsunuz parayı altın alımı yaptım fakat üründe gelmedi kargo bilgisinde yok faturamıda vermediler deyin alırsınız paramızı

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile