03 Temmuz 2015

Grand Hotel Van Hizmet Yetersizliği!

İş seyahatim nedeniyle 29 Haziran 2015 tarihinde Grand Hotel Van otelinde konaklama yaptım. Giriş kaydım yapılırken resepsiyon görevlisine iftar için yemek verip vermediklerini danıştığımda restorandan yararlanabileceğini söyledi. Saat 19:44 de iftar oluyor. 19:30'da restorana çıktığımda toplu yemek organizasyonu olduğunu hizmet veremediklerini ifade ettiler.

Saat 02:30'da oda servisi için restoranı aradım. Tost rica ediyorum dedim, makine bozuk dediler olabilir sandviç rica ediyorum o halde dedim ekmek yok cevabını aldım. Sabah 07:30 da çıkış yaparken durumu resepsiyon görevlisine ilettim bu tarz aksiliklerin evde de yaşanabileceği gibi bir cevapla karşılaştım.

Ulusoy 2.397 Okunma

Cevaplar

  • Ulusoy06 Temmuz 2015

    İş seyahatim nedeniyle 29 Haziran 2015 tarihinde Grand Hotel Van otelinde konaklama yaptım. Giriş kaydım yapılırken resepsiyon görevlisine iftar için yemek verip vermediklerini danıştığımda restorandan yararlanabileceğini söyledi. Saat 19:44 de iftar oluyor. 19:30 da restorana çıktığımda toplu yemek organizasyonu olduğunu hizmet veremediklerini ifade ettiler. Saat 02:30 da oda servisi için restoranı aradım. Tost rica ediyorum dedim, makine bozuk dediler olabilir sandviç rica ediyorum o halde dedim ekmek yok cevabını aldım. Sabah 07:30 da çıkış yaparken durumu resepsiyon görevlisine ilettim bu tarz aksiliklerin evde de yaşanabileceği gibi bir cevapla karşılaştım. Akıllara zarar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön