Gr Grand Romanson Saatin Garantisi Dolmadan Rengi Attı

Batur Batur24 Mart 19:57

Yaklaşık 1,5 sene önce Erzurum Ülkem Saat bayisinden aldığımız bayan GR Grand Romanson bronz saat hiçbir neden olmaksızın gövdesi karardı, rengi solmaya başladı. Saati kullanan eşim saatle ellerini bile yıkamamıştır.

Saati 40 gün önce Erzurum ülkem saate götürdük. Servise göndereceklerini söylediler. 09.03.2020' de servisten bir işlem yapılıp yapılmadığını sorduğumda; Ülkem Saat: servisin değişimde bulunacağını ama ellerinde aynı modelin Gold rengi olduğunu söyledi. Biz de saatimizin rengi bronz ve değişim olacaksa başka bir bronz model saat kabul edebileceğimizi belirttim. İsteğimizi firma servisine ileteceklerini söylediler.

Daha bugün olmuş GR Grand Romanson servis'ten herhangi bir geri dönüş olmadı. Bugün son durumu Ülkem Saat'e sorduğumda servisten herhangi bir geri dönüş olmadığını söylediler. Ben de kendilerine saat tutarının iadesi yapılsın dediğimde bunun mümkün olmadığını söylediler. Bu durumda Ülkem Saat, GR Grand Romanson adına mı iade talebimi reddediyor yoksa GR Grand Romanson mu tüketici kanununu dikkate almayıp iade yapmamakta direniyor? Ya da istediğim başka bir bronz saat ile değişimi reddediyor?  Belgelerim şu an serviste olup yükleyemiyorum. Böyle giderse Tüketici Mahkemesi'ne gidip hakkımı arayacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Batur 31 Mart 00:54

 Adamlar zahmet edip cevap bile yazmamışlar. Şikayetimi tınlamamışlar bile.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler