16 Mart
#11724698

GPay'de  Epin Problemleri!

"Epin ler sadece ve sadece ürün alırken kullanılabilinir, bakiye olarak çevrilemez veya kullanılamaz" şeklinde hiçbir yerde ibarelerinin olmaması en büyük rezaleti sanırım bu sitenin. 50 TL'lik epin aldım fakat hiçbir yerde kullanamıyorum. Support'a bağlandığımda ürün satın alırken kullanabileceğim söyleniyor ancak şöyle bir sıkıntısı var; 2 epini birleştiremediğiniz gibi eksik kalan bakiyeyi de tamamlayamıyorsunuz. Yani 50 TL'lik epin varsa 50 TL'lik ürün almanız gerekiyor, aksi takdirde o bakiye orada kalıyor. Twitch'te abonelik almak için kullanabiliyorsunuz ancak o zaman da 17 TL'lik kullanılmayan bir bakiye kalıyor veya Steam'de geçerli diyorlar ancak epin geçerli değil, sadece havale yaparsak oluyor. Yahu bari kendi sitenizde cüzdan olarak kullanmamıza izin verin de boşa gitmesin epinler. Ayıptır ya!

Taylan Taylan 428 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • GPay Temsilcisi16 Mart

  Arkadaşlarımız iletişim numaranızdan sizlere ulaşmaya çalışıyor .telefonunuza cevap vermenizi rica ederiz .gerekli bilgilendirme yapılacaktır .

 • Taylan16 Mart

  Ben de diyorum ki, "anlaşmalı olduğunuz" iş yerlerini zaten sitenizde görebiliyoruz. Ancak o sitelerle anlaşmanız aslında yok. Mesela Steam ile anlaşmalı görünmenize rağmen sadece havale kabul ediyorsunuz. Mesela nttgame ile anlaşmanız olmasına rağmen sadece kredi kartı kabul ediyorsunuz. Bunun adına "yanlış yönlendirme" deniyor. Bu kadar alicengiz oyunu yapıp sitenizin adını kirletmeniz sizin için büyük kayıp. Türkiye de hali hazırda digital ödeme sistemlerinde ki açığı kapatabilecek kapasiteniz varken siz kolay yolu seçmişsiniz. Geçmiş olsun. Benim 50 TL'M gider, sizin saygınlığınız. Şu verdiğiniz cevap bile ne kadar "kestirip atma" bir cevap.

 • GPay Temsilcisi16 Mart

  Merhaba Taylan Bey Epin kodlarınızı anlaşmalı olduğumuz üye iş yerlerinde kullana bilirsiniz. müşteri temsilcilerimiz epin kodu geçerli olan üye iş yerleri hakkında bilgi vermek için size dönüş sağlayarak yardımcı olacaktır .iyi günler dileriz .

 • Taylan16 Mart

  Ben şu an sahip olduğum epin in "bakiye" olarak sitenizde ki cüzdanıma eklenmesini istiyorum ki dilediğim gibi kullanabileyim.

Ziyaretçi Yorumları