27 Şubat 2015

Gozlukburda.com Ayıplı Ürün!

Bir adet gözlük aldım. Gozlukburda'dan kargo çok hızlı (tek olumlu yanı). Ancak fark ettim ki sol çerçevenin sap kısmında yamukluk var ve gözlük camları eşit takılmamış. Bunu belirttim "herhangi bir gözlük firmasından düzeltilebileceğimi bilgisi geldi" ancak bunu gözlük firmasının ücretsiz yapmayacağını ve sıfır gözlük aldığımı, böyle aksiyonlar istemediğimi belirttim.

Gönderip değiştirebilmem için stok durumunu sordum ve "Yönetici" olan B*** ellerinde 2 adet olduğunu belirtti ancak teslim ettikten 2 gün sonra ellerinde olmadığını belirttiler. İadesini talep ettim ha bugün ha yarın derken, müşteri hizmetlerindeki Ö*** Hanımı aramalarım sıklaştı, Ö*** Hanım sık boğaz olduğunu dile getirdi!

Yasin 331 Okunma

Cevaplar

  • Yasin 03 Mart 2015

    Stok bilgisi verilirken 1 tanesini ayırmak çok zor olmamalı. Ayrıca müşteri hizmetlerini aramamın sebebi sizden net bir cevap alamamam ve atılan maile de geri dönüş yapmamanızdır. Kaldı ki orası müşteri hizmetleri 100 defa da arasam orada bana cevap vermek için bulunan insanlar olmalı. Gerek olup olmadığına karar verecek kişi benim. Sizin için "hız" 5-6 gün olabilir. Ancak bu işlem 1 saatinizi almıyordur eminim.

  • Gozlukburda.com Temsilcisi27 Şubat 2015

    Merhaba Yasin Bey, Öncelikle alışverişiniz için teşekkür ederiz. Ancak, ürünle ilgili yaşadığınız sorun konusunda firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak için değişim ve iade haklarınızı kullanabileceğinizi tarafınıza beyan etmiştir. Değişim için ürün stok bilgisi size verildiği an ile talep onayı arasında geçen sürede hızlı hareket gören ürün stoğu tükenmiştir. Bundan dolayı talebiniz üzerine iade süreciniz başlatılmıştır. Mesafeli satış sözleşmesinde iade işlemleri (teknik servis incelemesi, depo onayı, muhasebe işlemleri) için öngörülen 10 günlük süre zaten firmamızda hiçbir zaman aşılmamaktadır. Sizin iade işleminiz, iade talebi tarihinden itibaren 3 gün içerisinde gerçekleşmiştir. İşlemlerinizde hiçbir gecikme olmamasına rağmen defalarca müşteri temsilcilerimizi aramanıza gerçekten hiç gerek yoktu, iade işleminiz zaten çok hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyordu.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön