07 Nisan 2014

Govego.com'un Müşteriyi Yanıltmaya Yönelik Beyanı!

Govego.com firmasının sistemi tamamen yanıltmaya dayalıdır. Kupon satın alınmadan firmadan otobüs seçilemiyor, kupon satın alındıktan sonrada tüm seferlerde kuponun geçersiz olduğu gözüküyor ve iade yapmıyorlar.

Mehmetcan 526 Okunma

Cevaplar

  • Mehmetcan 12 Nisan 2014

    Kuponun geçersiz olma nedeni sizin kuponu aldıkdan sonra sorgulama yapmaya izin vermeniz. Kuponu aldım 20 saniye sonra , 1 hafta içerisindeki tüm seferlerde denedim ve sonuç seferlerde kullanılamıyor peki neden ? Ben söyleyim MÜŞTERİYİ ALDATMA. Bunun yerine satın almadan sorglama yaptırtsanız ona göre kupon alsak veya almasakda cebimizde ki 3 kurusa göz dikmeseniz ? Merak etmeyin 10 kurus bile olsa yedirmiyeceğim yasal haklarımı kullanacağım.

  • Govego.com Temsilcisi07 Nisan 2014

    Sn.Mehmet Can, Çalışmış olduğumuz tüm firmaların sefer saatlerini ve fiyatlarını her zaman listeleyebilmektesiniz.Kuponlarınızı ödeme sayfasında kullanabiliyorsunuz.Sizin sefer seçiminiz ile kuponlarınızın bir bağlantısı bulunmamaktadır.Seçmiş olduğunuz sefer doğrultusunda kuponlarınızı ödeme sayfanızda seçerek işleminizi devam etmektesiniz.Kuponlarınızın geçersiz olması sadece kampanya tarihini geçirmeniz durumunda olmaktadır.Kampanya tarihleri içerisinde kuponlarınızı dilediğiniz her yurt içi seferi için kullanabilirsiniz.Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön