Govego.com'un Müşteriyi Yanıltmaya Yönelik Beyanı!

Mehmetcan K. |

Govego.com firmasının sistemi tamamen yanıltmaya dayalıdır. Kupon satın alınmadan firmadan otobüs seçilemiyor, kupon satın alındıktan sonrada tüm seferlerde kuponun geçersiz olduğu gözüküyor ve iade yapmıyorlar.

Etiketler :

Bilet Bulamama / Alamama Hediye Çeki / Kupon Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmetcan K.
  12 Nisan
  04:50

  Kuponun geçersiz olma nedeni sizin kuponu aldıkdan sonra sorgulama yapmaya izin vermeniz. Kuponu aldım 20 saniye sonra , 1 hafta içerisindeki tüm seferlerde denedim ve sonuç seferlerde kullanılamıyor peki neden ? Ben söyleyim MÜŞTERİYİ ALDATMA. Bunun yerine satın almadan sorglama yaptırtsanız ona göre kupon alsak veya almasakda cebimizde ki 3 kurusa göz dikmeseniz ? Merak etmeyin 10 kurus bile olsa yedirmiyeceğim yasal haklarımı kullanacağım.

 • 07 Nisan
  11:33

  Sn.Mehmet Can,

  Çalışmış olduğumuz tüm firmaların sefer saatlerini ve fiyatlarını her zaman listeleyebilmektesiniz.Kuponlarınızı ödeme sayfasında kullanabiliyorsunuz.Sizin sefer seçiminiz ile kuponlarınızın bir bağlantısı bulunmamaktadır.Seçmiş olduğunuz sefer doğrultusunda kuponlarınızı ödeme sayfanızda seçerek işleminizi devam etmektesiniz.Kuponlarınızın geçersiz olması sadece kampanya tarihini geçirmeniz durumunda olmaktadır.Kampanya tarihleri içerisinde kuponlarınızı dilediğiniz her yurt içi seferi için kullanabilirsiniz.Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,