30 Mayıs 2014

Govego.com Sefer İptal Bilgisi Verilmedi.

Govego.com üzerinden aldığım Metro Turizm bileti 15 gün önceden almış olmama rağmen sefer iptal edilip tarafıma bilgilendirme yapılmamıştır. Metro Turizmi arayarak otobüsün Düzce'ye geleceğini öğrendim ancak bileti sefer görünmediği için kestiremediğimden dolayı otobüste koltuğumun satılması durumunda mağdur duruma düşeceğim.

Govego.com tarafıma bilgilendirme yükümlülüğünü yerine getirmediğim için şikayetçiyim. Ayrıca biletimin başkasına satılmamasının sorumluluğu da Govego.com'a aittir. Bu yüzden Metro Turizm ile irtibata geçerek otobüste sorun yaşamamam konusunda önlem almalılar. Ya da biletimi cumartesi akşama kadar bana ulaştırmalılar.

Samet 1.419 Okunma

Cevaplar

  • Govego.com Temsilcisi30 Mayıs 2014

    Sn.Samet Özkaya, Metro Turizm çağrı merkezi ile yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden, seferiniz aktif durum da olup herhangi bir sefer iptali görülmemektedir. Sanırım bir iletişim sorunu yaşadınız. İlgili firmaların sefer iptali durumların da sizlere bilgi kendileri tarafından yapılmaktadır. govego.com sefer iptallerden sorumlu değildir. Sefer iptali belli olduğu zaman misafirlere bilgi anında verilmektedir. Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi, seferiniz aktif durum da olup herhangi bir iptali yoktur. Metro Turizm çağrı merkezi ile görüşerek teyidini alabilirsiniz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön