Govego.com Bilet İptali.

Reyhan E. |

Varan Turizm firmasının kampanyalı seferi üzerinden aldığım biletimi iptal etmek istediğimde yeterince bilgilendirmediler, sürekli otomatik mesajlarla geçiştirdiler, (örn. biletimi nereden görüntüleye bilirim, varan firması görüntülemek için pnr istiyor benim elimdeki bu siteden verilmiş olan şifre ise uymuyor) varan firması da sağ olsun(!) müşteri hizmetleri operatörüne 45 dakika da bağlayabildiği için aldığım 3 bilet de elimde kaldı.

Seçebileceğim haklarım konusunda hiçbir bilgilendirme olmadı, "Geç kaldınız, geç kaldınız" deyip geçiştirdiler. Ceplerine giren parayı hak etmiyorlar.

Etiketler :

Ücret İade Bilet İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Reyhan E.
  05 Mayıs
  14:59

  Hiçbir çözüm irtibatında bulunulmadı.

 • 02 Mayıs
  09:24

  Sn.Reyhan Erdem,

  Öncelikle govego.com' u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Bilet satın alma işleminizden hemen sonra, bilet bilgileriniz cep telefonu numaranıza sms olarak ve ilgili e-mail adresinize mail olarak gönderilmektedir.Ayrıca üye olarak satın almış olduğunuz biletlerinizi üyelik hesabınızda yer alan 'Biletlerini Görüntüle/İade Et/Açığa Al' bölümünden kolaylıkla görebilmektesiniz.
  Kampanya koşulları gereği, kupon ile satın alınan biletlerin iptal ve iadesi yapılamamaktadır.Govego.com sitesinde kampanya koşullarında bu bilgilendirme yer almaktadır.
  Kampanyalı olan biletlerinizde sadece tarih değişikliği yapılabilmektedir.
  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Govego.com