Govego.com %30 İndirim!

Selçuk B. |

%30 indirimi İstanbul'dan Turgutlu'ya almış olduğum 65 TL'değerinde bilette sadece 5 TL indirim uygulandı. Basit matematik hesabıyla 65 TL'ye % 30 indirim uygulandığında 45.5 TL olması gerekirdi. Bileti aldığım tarih kampanya süresi içindedir eklemiş olduğum resimde de bu sabittir.

Etiketler :

Bilet Fiyat Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selçuk B.
  26 Haziran
  23:32

  Neyden bahsediyorsunuz siz. Mobil uygulamanızı indirdiğim için almam gereken %30 indirimden bahsediyorum. Öyle bir detay var sa ispatlayın. Çünkü ben kampanyanın web sayfasının tümünü kaydettim ve defalarca kontrol ettim ve ettirdim:insanları bu şekilde manipule edemezsiniz ya indirim var deyin ya da olmayan indirimi varmış gibi göstermeyin.

 • 05 Haziran
  17:04

  Merhaba,

  Govego.com'un %30 indirim kampanyası uzun bir dönemdir yoğun bir talep ile devam etmektedir. İndirim oranları Ulaştırma Bakanlığı fiyat listesi üzerinden yapılmakta olup,kimi güzergahlarda 20 TLye kadar olabilirken kimi güzergahlarda 1-2 TL indirim olabilmektedir.Bu detayı her zaman kampanyalar bölümünde özellikle belirtiğimizi iletiriz.

 • Selçuk B.
  04 Haziran
  16:35

  h t t p s://www.govego.com/kampanyalar? Gclid=CN_4kfKT9sUCFRQatAodVlMAqg

 • Selçuk B.
  04 Haziran
  16:33

  i. Hizliresim.com/j5A039.jpg
  kampanyada geçen biletimi android işletim sistemli telefonumdan uygulamasını yükleyerek kampanya tarihleri arasında aldım. Zaten ilk yüklediğim resimde de uygulamadan almış olduğum sabittir.

 • Selçuk B.
  03 Haziran
  01:42

  Gereksiz yere gereksiz bir uygulama indirip gereksiz bir bilet aldım bir daha govego dan bilet almıyacağım