Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Görev Yap Para Kazan Telegram Film İzle Para Kazan Hakkında

İlyas
14 Haziran 18:40
1.750

Bugün WhatsApp ve Telegram üzerinden, IMDb sitesi üzerinden fragman izleyerek para kazanabileceğimi belirten bir mesaj aldım. İstenen IBAN bilgilerimle ilgili yaşanabilecek yanıltma riskine karşı, rızam olmadan adıma yapılacak herhangi bir işlem, borçlanma, alım-satımlardan kesinlikle sorumlu olmadığımı buradan beyan ediyorum. Kişisel verilerimi koruyamayan WhatsApp ve Telegram uygulamalarının başıma gelebilecek olaylardan sorumlu olduğunu düşünüyorum. 10 Haziran 2024 tarihinde 'Görev Yap Para Kazan' başlığı altında bir WhatsApp numarası tarafından, tamamen yasal bir iş yaptıklarını iddia ederek, Telegram'dan işle ilgili danışman sıfatıyla bir kişinin yardımcı olacağını, verilecek görevleri beklememi söylediler. 50 TL gönderdiler.

Bu nedenle, IBAN'ım ve isim soy isim dahil dekontlarda yazan diğer tüm kişisel bilgilerimin başkalarıyla paylaşılmasından dolayı üzerime borç yüklenmesinden kesinlikle sorumlu değilim. Kişisel verilerimi koruyamayan WhatsApp, Telegram ve IMDb uygulamalarının başıma gelebilecek olaylardan sorumlu olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca, benim iznim ve imzam olmadan benim ya da ailem adına yapılan hiçbir bankacılık işlemini veya diğer işlemleri kabul etmediğimi beyan ederim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Görev Yap Para Kazan Görev Tamamla Para Kazan

Emre
11 Temmuz 21:07
2.537

Görev Yap Para Kazan İle Oluşacak Herhangi Bir Sorun

Sedat
11 Temmuz 20:14
2.281

Görev Yap Para Kazan Otellerde Beğeni Yaparak Para Kazanma

Volkan
11 Temmuz 14:02
2.345

Görev Yap Para Kazan Kişisel Verilerin Korunmaması Ve Yanıltmaca Riski

Yunus
09 Temmuz 10:10
2.203

Görev Yap Para Kazan Kişisel Verilerim Tehlikede!

Erdem
07 Temmuz 22:13
2.539
Benzer Şikayet Yaz