29 Nisan 2013 #1769682

Göral Otomotiv Aracımın Teyp Sorunu!

26. 11. 2012 tarihinde Göral Peugeot'dan 208 Peugeot aldım. Yeni istediğim araçta dokunmatik ekran teyp istemiştim ve bana müşteri sipariş fişi verilmedi. 1 hafta sonra yeni aracı almak için 17. 00 de gelmem söylendi gittiğimde araç da dokunmatik ekran teyp olmadığını gördüm. Satış temsilcisi sizin istediğiniz de yoktu eğer istiyorsanız 1. 400 tl fark vermeniz gerekir denildi. Göral Peugeot ve satış temsilcileri müşteri yanıltıyor ve hiç birşey yapamıyorsunuz. Şikayetleri Fransa Peugeot ya kadar devam edecek.

Fatih 731 Okunma

Cevaplar

  • Fatih30 Nisan 2013

    Satış Danışmanına sipariş esnasında,bahar gri Peugeot 208 otomobilitercih istediğimi renk,dizel ve dokunmatik ekran teyp isteğimi bildirdim.Satış temsilcisisipariş formunu bana 2 ay sonra verdi.Araç teslim edilmeden Önce evrakları imzalattı ve daha sonra araç teslim edildi.Araç teslimatın da otomobili eksiksiz aldığımı imzaladığım evrak araç teslim edilmeden önce İmzalatıldı.Bu kamera kayıtlarında mevcuttur.yalnızca metalik renk opsiyonu olduğunu bu arabayı isterse dokunmatik ekranın olmadığını sözlü olarak iletmiştir. Satış Temsilcisinin okunmatik ekranın olmadığını sözlü olarak iletmesi yalan ve aldatmacadır.O zaman bende Satış temsilcisinin sözlü olarak Peugeot RCZ vereceklerini söylediğini desem Mantıklı olurmu??Sözlü olarak böyle söyledi Satış Temsilcisi.Bu Mantıklımıdır???

  • Fatih29 Nisan 2013

    Elimde bulunan evraklar ve pazar günü araç beğenmek için Göral Peugeot gittiğimde yanımda bulunan insan şahit olarak hala yaşıyor.Araç Sipariş Fişi verilmedi araç Sipariş Fişi 2 ay sonra verildi.Satış Temsilcisi sözlü olarak hiç şekilde belirtmedi.Araç akşam saat 17.00 de teslim edilene kadar.Ayrıca teslimat da ,TESLİMAT FİŞİ imzalatılıp araç daha sonra teslim edilmiştir.Bu GÖRAL SHOWROOM Kamera Kayıtlarında mevcuttur Göral PEUGEOT araç satana kadar günde 3 defa telefonla aramıştır.Satış Temsilcisi BAHAR GRİ,DİZEL,DOKUNMATİK EKRAN TEYP olarak neden istenildiğini de çok iyi bilen bir İnsandır.FRANSA PEUGEOT'a kadar Şikayetler devam edecektir

  • Göral Otomotiv Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sayın Şikayetvar.com Yetkilileri Satış danışmanımız müşterimize sipariş esnasında, bahar gri Peugeot 208 otomobili tercih ettiğinde yalnızca metalik renk opsiyonu olduğunu bu arabayı isterse dokunmatik ekranın olmadığını sözlü olarak iletmiştir. Aracın sipariş formunda fiyata dahil opsiyonlarda yalızca metalik renk olarak imzaladığı hatırlatılmıştır. Ayrıca teslimatında da otomobilini eksiksiz teslim aldığına dair, teslimat fişini de imzalamıştır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön