21 Mart 2013

Göral Otomotiv Aracımın Bakımı!

Peugeot arabamı 20/03/13'de Göral Peugeot Ankara yetkili servisine rutin bakıma götürdüm. Egzos, far ayarı vesaireye de bakılmasını istedim, ölçmeden pulu verdiler. Rot çubukları ve rot başları değişecek, rot ayarı ücretsiz dediler, kabul ettim. Rutin bakımdan da emin değilim zira sıvılara filan bakılmadı, far ayarı yapıldı dediler ama, yapılmadı. En büyük yanıltıcılık ise, rot ayarının makineyle değil de, göz kararı yapılmasıydı. "Bedava" olduğundan herhalde diye ustaya sordum. Rot makinaları arızalıymış, ama usta gözüyle çok iyi bakmış, "bana güvenin, hiç merak etmeyin, her yere gidersiniz bu arabayla" diye çok inandırıcı bir izahatta bulundu. Böyle birşey görmedim.

Eser 227 Okunma

Cevaplar

  • Eser25 Mart 2013

    23/03/13'de tekrar çağırdılar,baska usta baktı ve ilk ustanın "mutlaka değişmeli" dediği rot çubuklarının hiç de aciliyet taşımadığını,"değişse de olur değişmese de" sözüyle gördük.Yine uyduruk bir rot ayarı yaptılar,yapmadıkları far ayarını "güya"yaptılar.İlk ustanın kontrol dahi etmediği,direksiyon hidroliği de eksikmiş,tamamlattım.Tam bir üçkağıtçı servis,"kadın şöförü yakalamışken,ne tırtıklasak kardır" diye düşünüyorlar.Hiç bir şekilde güvenilir değiller,son derece tedirginim,inşallah boşuna değiştirdikleri rot bir sorun çıkarmaz,muayeneden de ne çıkacak merak ediyorum.

  • Göral Otomotiv Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Şikayetvar.com Yetkilileri, Müşterimiz ile görüşüldü; bahse konu olan eksikliğin giderilmesi için servisimize davet edildi. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön