20 Ocak 2014 #2242053

Google.com Mobögenie Market İsimli Uygulamadan Dolayı Telefonu Servise Gönderdim

Google play store da bulunan Mobögenie Market isimli uygulama dan dolayı cep telefonumu ikinci kez servise gönderdim. Uygulama market içinde market mantığı ile garanti sözleşmelerin de bulunan: Google play store harici uygulama yüklemek garanti kapsamı dışı hareket sayılır ibaresinde belirtilen şarta resmen aykırı olduğu gibi herhangi bir şekilde yüklemeseniz dahi cihazına kendisi yüklenip aynı zamanda cihazınızı eşleştirdiğizi bilgisayar ve telefonlarınıza da bulaşmakda.


Ram da kaşma donma vesair hatalara sebap olmakta. Uygulamanın cihazlara nasıl eriştiğinin teknik bilgisi google ve android isimli firmaların sorunu olup: Konu ile ilgilenmeleri gerekmektedir kanaatindeyim.

Kürşat 322 Okunma

Cevaplar

  • Kürşat20 Ocak 2014

    google ve android firmaları cevremde cıhazımın aynısı ve benzer ozellıklı cıhazları ınceledıgımdede aynı sorunların oldugunu gordum.. acık ve net bır tek sozum var.. cıhazlar dan bu uygulamanın hatalarını teknık servısın ıncelemesı ıle sızde goreceksınız.... ammma ısınıze gelmedı sanırım.... bıdaha ki cıhaz secımım de fırmanızın bu havalı tavrını goz onunde tutacagım.. ben paramı cope atmadım.. yapdıgım secım yanlısmıs o kadar derım...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön