Google YDS Garena İsmiyle Akbank Hesabımdan Bilgim Dışında Para Çekilmesi

Engin Engin22 Haziran 17:08

21.06.2020 tarihinde hesabımı kontrol ettim ve aynı tarihte YDS Google garena ismiyle Akbank hesabımdan para harcaması yapıldığını gördüm. Müşteri hizmetlerini aradım ve harcama itiraz dilekçesi yazıp göndermemi istediler. Dilekçeyi gönderip ertesi gün müşteri hizmetlerini tekrar aradım. Şunu sormak istedim, bana banka tarafından bu harcama sırasında onay kodu ya da bilgilendirme mesajı gönderilmemiştir ve sebebi nedir? Müşteri hizmetlerini aradığımda bu durumun normal olduğunu, güvensiz sitelerden alışveriş yapmamam gerektiği nasihatlendi. 

Sanki ben bilmiyorum. Bu da demektir ki, yurt dışında herhangi birisi kart numaramı atıp sallayarak tutturursa, hesabımdaki parayı harcayabilecek ve bu konuda banka kendisini hiç sorumlu hissetmeyecek. Bankanın bu durumda yapacağı bir şey yokmuş. Ne güzelmiş. Bu banka diyorum çünkü benzer şikayetlerin hepsi de aynı tarihlerde Akbank müşterisi olanlardan gelmiş. Bundan sonra güvenip bu banka ile çalışamayacağım için kredi kartımın ve hesabımın kapatılmasını talep ettim ve kapattım. Müşteri temsilcisinden bunu talep edince bana dedi ki, aynı şey diğer bankalarda da başınıza gelebilir. Başka bankada aynı şey yaşayıp yaşamamak onları ilgilendirecek bir durum. Ben sizinle bu sorunu yaşamışsam çözüm için yetkili sizsiniz. Kısacası soğuk su içeceğiz.

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 2Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Mehmet 26 Haziran 16:56  

  Youtube.com'a "Techno Çözüm" kanalı yazın kanalda 1 video var bu sorunun çözüm videosu. İzleyin link bu sitede yasak olduğu için bırakamıyorum.

  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Engin 26 Haziran 17:06  

  Çok teşekkürler

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler