Google Adwords Hesabımı Askıya Aldı!

Mert Mert28 Kasım 2019 14:20

Bundan bir 20 gün önce falan e-ticaret işine girmek istedik. Windows lisansı pazarlamak amacı ile Google'da reklam vermek için Adwords hesabı oluşturdum ve günlük 300 TL bütçe belirleyip kartımdan 3 günlük bütçe çektirdim. 900 TL sonra video izleyerek reklam oluşturdum. Hesabım şüpheli ödemelerden askıya alındı sebepsiz yere. Bu noktada Adwords den şikayetçiyim.

Nereden biliyormuş benim şüpheli ödediğimi kartımla çektim o ödemeyi şüpheleniyorsan gel dekont iste neden askıya alıyorsun! Bende bakiye mi iade almak için Google Adwords bakiye iadesi yazarak Google da arama yaptım ve bu firma ile karşılaştım, yazılarında Google in bakiyeyi aylarca iade etmeyecekleri yazıyordu. Biraz araştırdım birkaç yer daha aynı şeyi söyleyince sitelerinde Adwords'de kalan bakiyenizi satın alalım aylarca beklemeyin hemen ücretinizi ödeyelim. %50 ile tarzında bir ilan gördüm dedim. 450 TL alayım bari uğraşmayayım ve detay öğrenmek için 0530 *****73 sitelerinde yazan numara telefon ettim. Telefona E*** diye bir bayan çıktı. Durumu anlattım dedim 450 TL'ye alın siz hesabı bayan bir dakika patronumuzla görüşüp size döneceğim dedi, kapattı birkaç dakika sonra geri aradı. Patronumuzla görüştüm sizin hesabınız askıya alındığında zaten ilgili bölümde de yazmıştık sizin hesabınızı biz dedi alamayız, yarı fiyatına peki dedim ne olacak yapamıyor muyuz? Bir yol var dedi %20 ye alalım aslında hiç almayacaktı ama ben sizi anlıyorum paranız çok geç gelecek ben rica ettim yardımcı olalım diye dedim. Benim mail adresimi bile değiştirmeme değmez o para olmaz bari 200 TL verin vermediler. 180 TL verebilirmiş tekrar soramazmış patronuna maili istemiyorlarmış. Başka maile devrediliyormuş.

Benimle öncesinde 15 dakika telefonda konuşmuş beni sevmiş şüphelendim düşüneceğim dedim, kapattım. Bir hafta sonra acil bir nakit lazım oldu dedim giden gitti artık bari 180 TL alayım. Aradım bu E*** yi dedim tamam yapalım nasıl yapacağız ödemeyi siz mi yaptınız dedi evet dedim ekstre çıkartacaksınız kimlik fotokopisine T.C. bölümünün son 3 hanesini ve anne baba ismini karalayarak ekstre ile beraber faks ve SMS göndereceksiniz faks bile 10 TL tuttu. Bana 170 kaldı sonra paramı gönderdiler dediklerini yaptım. 3 gün sonra bir mail geldi bana fotoğrafını ekliyorum hesabınızı yeniden inceledik ve reklam yayınlamaya uygun 720 TL zararım var 3 günde açtırdılar hesabı. Allah'tan mail bana geldi fark ettim şikayetçiyim hukuksal yola da gideceğim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Mert 28 Kasım 2019 17:05

www.adsreklam.net beni mağdur eden bu kelime oyunları ile 900 TL lik hesabımı 180 TL'ye aldılar

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler