You can visit Xolvieto view global content, read reviews, and file complaints.

Google Play

tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 2

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 12.708

Google Play

tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 2  
Müşteri memnuniyet puanı

Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplanır.

Detaylı bilgi
 
Son bir yılın verileri
profile-icon
profile-icon

Şikayet Sayısı 2

Şikayet Sıralaması
profile
  • 41görüntüleme
  • 24 Nisan 15:05

Google Play Kargo Takibi Ve Ödeme Sorunları

Maximum mobil dijital market üzerinden Google Play store alışveriş kodu aldım 100 TL'lik ödemeyi onayladı ama kod gelmedi üstelik Maximum mobil uygulamasından ürünümü takıp edemiyorum kodun tarafıma iletilmesini istiyorum. İş Bankası lütfen ilgilenin şikayetim ile.

Devamını oku
profile
Nur
  • 230görüntüleme
  • 20 Mayıs 2020 10:21

Google Play Galaxy Fırsatları Uygulaması

Siperlik ve nano maske 20 TL deyip yalnızca siperlik gönderip bir de 12,50 TL kargo ücreti ile bir siperliği 32.50 TL'ye satmaya kalkan, Galaxy fırsatları denen uygulama, teslim almadığım ürün için ödediğim 40 TL helal değil, inşallah kargocular ücretini sizden alıp kargo anlaşmanızı da iptal ederle...

Devamını oku
Google Play Galaxy Fırsatları Uygulaması

Marka Profili

Google Play bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Google Play henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Google Play

Google Play Hakkında

Google'ın Android işletim sistemi için geliştirdiği bir market uygulaması olan Google Play, pek çok farklı uygulamayı telefonunuza kolayca indirebilmenize imkan tanımaktadır. 2008 yılında Android Market adıyla kullanılmaya başlanılan uygulama, daha sonraları Google Play adını almıştır. Ayrıca Android işletim sisteminin resmi uygulaması olarak hizmet vermektedir. Bu marketin içerinde pek çok ücretli veya ücretsiz uygulama yer almaktadır. Müzikten kitaba, filmden oyuna her tür uygulamayı tek bir merkezden sunan market, Cloud oynatıcısı da içermektedir. Zamanla artan kapsamı sonucunda Google Play çatısı altında Google Play Müzik, Google Play Gazetelik, Google Play Oyunlar, Google Play Kitaplar ve Google Play Filmler ve TV gibi farklı hizmetler de yer almaktadır. Siz de kendi Google hesabınızı oluşturarak Google Play hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Google Play Ürünleri

Google Play uygulaması, temelde üç farklı Google ürününü içerisinde barındırmaktadır. Bunlar Android Market, Google Music ve Google eBookstore ürünlerinden oluşmaktadır. Tek bir merkezden tüm bu hizmetleri sunan markette en çok rağbet gören uygulamalar ise müzik, oyun, film ve haber yayınları olmaktadır. Google Play, çevrimiçi müzik mağazası özelliğinin yanı sıra 50.000 şarkıya kadar bulut depolaması hizmeti sunmaktadır. Google Play Film ve TV hizmeti ile de komedi, dram, aksiyon ve animasyon gibi farklı kategorilerde film ve TV programlarını size sunmaktadır. Bu yayınları ister kiralayabilir isterseniz de satın alabilirsiniz. Kimi programlar yalnızca kiralanabilirken kimileri de yalnızca satın alınabilmektedir. Kitaplar ise Google Play Kitaplar hizmetiyle kullanıcılarla buluşturulmaktadır. Bir e-kitap hizmeti olan bu ürünle, kitapları indirerek çevrimiçi olarak okuyabilirsiniz. Eğer yayıncı veya yazarsanız da okumakla kalmayıp kitabınızı Play Kitaplar İş Ortağı Merkezi aracılığıyla Google Play'de yayınlayabilirsiniz. Google Play Gazetelik ile de haber kaynaklarına veya dergilere erişebilirsiniz. Bu bölümde ücretsiz olarak indirilebilen hizmetler olduğu gibi aylık abonelik sistemi ile ürün sunan uygulamalar da bulunmaktadır. Bu haber uygulamalarını ve dergileri ister çevrimdışı okumak için indirebilir isterseniz de anlık olarak takip edebilirsiniz. Market üzerinden yapacağınız indirme işlemlerini ise hesabınızdan takip edebilir, Google Play abonelik iptali işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Google Play İletişim

Google markasının geniş ürün yelpazesi bulunduğu için iletişim kanalları da değişkenlik göstermektedir. Google Play ile ilgili şikayet ve önerilerinizi, Google hesabınıza giriş yaptıktan sonra çevrimiçi olarak iletebilirsiniz. Web sitesi üzerinden Google Play iletişim hizmetleri, Yardım Merkezi kanalından yapılmaktadır. Ayrıca tüm şikayet ve yorumlarınızı bu sayfadan da markaya iletebilirsiniz. Şikayetvar üzerinden yapacağınız yorumlar, Google Play ile iletişime geçme sürecinize katkı sağlayabileceği gibi sizinle aynı sorunu yaşayan kullanıcılara da yardımcı olacaktır. Üstelik ayrıntılı olarak bahsedebileceğiniz yorum ve şikayetlerinize, konuyu aydınlatmaya yardımcı olacak belge ve fotoğraf dosyalarını da ekleyebilirsiniz. Gerçek kullanıcı yorumlarının yer aldığı sayfamızda Google Play geri ödeme işlemleri, kod sorunları, iade talebi ve silinen uygulama yorumları gibi pek çok farklı konuya göz atarak da sorununuza yardımcı olabilecek yorumları bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Google Play durduruldu hatası alıyorum. Ne yapabilirim?

Bu konu ile ilgili Google Play Yardım Merkezi'nden yardım alabilirsiniz. Tüm adımları izlediğiniz halde sorununuz hala düzelmediyse Google Play Şikayetvar sayfası üzerinden sorununuzu ayrıntılı bir şekilde iletebilirsiniz.

Google Play müşteri hizmetleri için hangi numarayı aramalıyım?

Google Play'in bir müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır. Şikayet ve yorumlarınızı buradan iletebilirsiniz.

Google Play hesabımdan bilgim dışında para çekildi. Nasıl geri ödeme talebi oluşturabilirim?

Öncelikle kendi hesabınıza giriş yaptıktan sonra Google Play Yardım Merkezi'ne girerek geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz.

Google Play'e iade talebinde bulundum fakat param geri ödenmedi. Ne Yapabilirim?

Sorununuzun anlaşılmadığını düşünüyorsanız Google Play Şikayetvar sayfası üzerinden markayla iletişime geçebilirsiniz. Bu sayfa üzerinden şikayetinizi ayrıntılı bir şekilde açıklayabilir ve görsel dosyalar ekleyebilirsiniz.

Farklı bir sorum var.

Google Play ile ilgili tüm soru ve taleplerinizi bu sayfa aracılığıyla paylaşabilirsiniz.