Google Play ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Şevki'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Google Vodafone Parama El Koydu!

3.614görüntüleme
Şevki
Şevki 14 Şubat 2019 02:21

Her fırsatta "Müşteri memnuniyeti" ve "Müşteriye önem verdiklerinden, yanında olduklarından bahseden Vodafone adlı firma paramı ciddi bir anlamda mağdur etti. Faturama, yapmadığım daha doğrusu başarısız olan bir Google Play alışverişi üzerinden ücretlendirme yaptılar. 115₺ olan faturam haksız bir şekilde 260₺ ulaştı. Google ile görüşme sağladım ve bu işlemlerin Vodafone'den kaynaklı olduğunu, kendilerine bir para akışı sağlanmadığını eğer ki kendilerine geçmiş olsaydı bunu düzeltebileceklerini belirttiler. İptal olan işlemlere dair bir kanıt maili istedim ve bunu bana gönderdiler. Detaylı inceleme için dosya ekine ekleyeceğim makbuzu inceleyebilirsiniz. Böyle bir şey olamaz!

2 Yorum

Mehmet
Mehmet15 Şubat 2019 15:34
 

Aynısı bugün benim başıma da denk geldi. Free fire adlı oyundan mobil ödeme ile elmas satın almak istedim. Vodafone hattımdan ücreti kesildi ama elmas yüklenmedi ve sipariş geçmişinde gözükmediği için iade talep edemiyorum. Yani ne paramı geri alabiliyorum ne de elmas alabiliyorum.

Ziyaretçi
Ziyaretçi07 Mart 2019 01:14
 

Aynı olayı bende yaşıyorum Vodafone kaç kere aramam rağmen dedikleri tek şey biz müdahale edemeyiz anlamadığım konu bu konu için gidip Türk hava yollarinimi arıyim Mart 11 45 is günü doluyor kaymakamlığa gidip dava açacağım ben bu kadar rezil bir operatör görmedim

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler