Google Politikasına Uygun Çalışmıyor!

Mustafa Mustafa14 Nisan 15:07

Öncelikle Google'in bizlerle ilgilenmediğini, politikalarına uygun çalışmadığını ve tabir-i caizse başından atmak için çalıştığını belirtmek istiyorum. Dosya sorgu numarası: [ 1-7697000029943 ] Bir çocuğun oyun oynarken çıkan basit bir oyun reklamına tıklaması ve oyunu indirdikten sonra satın alma işlemi yapması sonucu defalarca canlı destek ile ayrı, mail yoluyla ayrı kendilerinin yolladığı otomatik sistem mesajı olan ''Geri ödeme isteğinizi aldık ancak sizinle bazı ayrıntıları doğrulamamız gerekiyor. Müsait bir zamanınızda bu bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.'' bildirimine istinaden görüşmeme rağmen hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar. 

Oysa ki kendi politikalarında belirttikleri ''Bir uygulamayı satın almanızın veya uygulama içi satın alma işleminizin üzerinden henüz 48 saat geçmediyse Google Play üzerinden geri ödeme isteğinde bulunabilirsiniz. Müzik, film, kitap veya başka içerik satın aldıysanız 48 saat geçtikten sonra da geri ödeme isteğinde bulunabilirsiniz.'' ibaresi mevcut. Eğer biz, çocukların yapmış olduğu hatalar sonrasında sizin kendi belirlediğiniz ve paylaştığınız bu ibareye istinaden sizlerden yardım alamayacaksak neden bu bilgiyi paylaşıyor ve insanları kendinizden uzaklaştırıyorsunuz? Bu zamana kadar size ''koskoca Google'' sıfatını yakıştırıyordum.

Çünkü o koskoca Google, yıllardır Play Store'undan alışveriş yapan müşterisine 1 defaya mahsus yardımcı olma zahmetinde bulunmadı. 15 yıllık Android cihaz kullanıcısı ve Google Play Store müşterisi olan ben, şu andan itibaren i**sistemine geçiş yapacak, ne ailemden, ne çevremden hiç kimsenin Google ve ürünlerini kullanmasına asla müsaade etmeyeceğim. Size son sözüm budur Sevgili Google! Hoşçakalın...

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler