Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Google Play Philips Android TV Google Hesap Açılmıyor

profile
12 Mayıs
235

Philips Android TV'de Google ® hesabımı açamıyorum. Daha önce kullanıyordum fakat mail adresim ve şifrem doğru olduğu halde defalarca denememe rağmen giriş yapamıyorum. YouTube ® uygulamasına da giriş yapamıyorum. İnternette de bir bilgi yok. Google Play uygulamasında uygulama yükleyemiyorum.

Benzer Şikayetler

1

Google Play Kart Sattığı Malın Arkasında Duramayan Firma

profile
2 hafta önce
110

Marketten aldığım 25 Euro'luk Google Play kart sistemde yükleme göründüğü halde uygulama için alışverişte hata veriyor. Elimdeki kart ve fatura resimlerini destek hattına ilettim ve bana gelen mesaj "bazı tutarsızlıklar var kullanamazsınız seklinde oldu". Anlayacağınız bir nevi 25 Euro'luk kart satt...

Google Play'de Konum Sorunu

profile
09 Ağustos
31

Şu anda Türkiye'de olmama rağmen Google Play Store'de konumum Kıbrıs gözüküyor ve belirli uygulamaları yükleyemiyorum. Buna çözüm istiyorum.

Google Play Alanım Olmasına Rağmen Uygulama Yükleyemiyorum

profile
05 Haziran
71

Alanım olmasına rağmen uygulamayı yükleyemedim,900 MB boş alanım var fakat 159 MB lik uygulamayı yükleyemiyorum. Makaleleri okudum, telefonu yeniden başlattım fakat sorunum çözülmedi. Sorunumun hemen çözülmesini talep ediyorum aksi takdirde hakkımı yasal yollarla arayacağım.

Google Play Alanım Olmasına Rağmen Uygulama Yükleyemiyorum

Google Play Hesabım Oyunla Birlikte Kapatıldı

profile
17 Nisan
385

Google Play Geliştirici hesabımı çevrimdışı davranışı gerekçe göstererek bloke etmiş ve ücret iadesi de yapmıyor hiçbir şekilde de destek ekibine ulaşamıyorum. Ben bir mal almışım ve parasını peşin olarak vermişim ister kullanırım ister kullanmam. Eğer illa bir yaptırım uygulamak istiyorsan hesabımı...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz