Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Google Play Haksız Yere Oyundan Engellendim, 150 M Chipim De Silindi

profile
30 Mayıs
114

Haksız yere oyundan engellenmişim. Defalarca. Google ® Play'den Jeep ® almama rağmen. Hilem Yok şikem yok Neden engellemiyorum. Öncesinde de 28.000 30.000 lira Google Play'den Jeep almıştım varken. En son aldığım hesapta ki chiplerimi silmişler. Tabii ® ki birden fazla insan olmasına ben de karşıyım ama benim birden fazla hesabım Yani işim bitmiştir.

Açmışımdır 1.000 2.000'lik bir puanlar gelmiştir. Onunla oynamışımdır şu anda kapanıyor. Unutmuşumdur yani onları Bahane ediyorlar. Bu yanlış bir bahane. Özellikle parayla Jeep aldığım hesabı Neden siliyorsunuz neden siliniyor. Gerekeni yapılmasını arz ederim. Zaten bu hesap açılmazsa gerekli merceğe başvuracağımı bilginize olsun. 

O kadar hile bizden uzak olsun. Onca hile yapanlar Varken onlar dururken ne de engelleniyorum. Gerekenin yapılmasını arz ederim. Bu hesabım olan d-- ---. Hesabından açtığım hesap engellenen hesap. Kullandığın Google hesabı derhal bu engelin kaldırılmasını arz ediyorum. 150 m chipim vardı cipimi de silmişler lütfen yüklemesini rica ediyorum.

Benzer Şikayetler

Google Play Karttan İzinsiz Para

profile
6 gün önce
93

Kredi kartımdan izinsiz para çekildi, bu nasıl olabilir. 54 TL'lik oyun yükledim, 2200 TL fazladan aynı gün içinde sürekli para çekildi. Bu nasıl gerçekleşebiliyor? Bu konuda şikayetim var, nasıl çözülür? En kısa zamanda dönüş yapın, çok sıkıntılı bir durum bu. Olayı yaşayan bir ben değilim.

Google Play Play Store İade Para

profile
6 gün önce
125

Para iadesi yapıldı yazıyor ama sonuç yok 2 ay olacak yatırmadılar. Kredi kartından haberim olmadan oyun satın alınmış 909,99 TL İadesi yapıldı yazıyor fakat herhangi bir ödeme sağlanmadı. Kredi kartımı güncelledim lütfen iade yapın 06.07.2023 Tarihinde

Google Play Play Store İade Para
Google Play Play Store İade Para

Google Play Oyunum Kütüphanemde Yok

profile
6 gün önce
56

Selam, ben az önce uyku sersemi bir şekilde Google Play Store'dan Ben 10 Tam Gaz oyununu satın aldım. Karttan para çekildi, ancak oyun kütüphanemde bulunmuyor. İade etmek istiyordum, ancak kütüphanemde olmadığı için iade edemiyorum. Ne yapmalıyım, bilmiyorum. Bu yüzden buraya geldim.

Google Play Oyunum Kütüphanemde Yok
1

Google Play Mobil Ödeme Çekilmiştir

profile
1 hafta önce
62

Google hesabımdan 19.90 TL mobil ödeme alınmıştır. Oyun banka kartıyla ödenmesine rağmen bu sorunu çözerseniz sevinirim. Oyundan puan alınmamış olup sadece kartla alınmıştır telefonla yanı hat üzerinden kesinlikle alınmamıştır. Mağduriyetimin düzeltilmesi rica ederim yoksa yasal yoldan hakkımı araya...

profile
1 hafta önce
77

PUBG mobil'de arkadaşın kredi kartı ile uc satın alımı yaptık. Bu hata benim olmamasına rağmen Google Play benim ödemelerimi engellemiş hiçbir şekilde ödeme ve oyun içi satın alımı yapamıyorum. Yaklaşık 3 / 4 ay oldu. Israrla ödememi etkinleştirmiyorlar arkadaşla kavga ettik sırf bu yüzden gidip şik...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz