Google Play ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Google Play Balıkçı Balik Tut Para Kazan Adlı Uygulama Paramı Vermiyor

167görüntüleme
Uğur
Uğur 02 Eylül 2020 14:25

Play Store da balıkçı balik tut para kazan adli uygulamatelefonuma indirdim. En yüksek paketi satin aldım. 2 defa çekim talebi verdim. Papara ve Enpara hesabıma 20 TL çekim talebi verdim. İkisi de yatmadı. Bu firmadan şikayetçiyim. Yatirim yapıyorsun ödeme yapmıyorlar. Bana bir de mail göndermişler dalga geçer gibi beklemede kalın en kısa sürede yatacak diye.

Uğur
Uğur02 Eylül 2020 15:16

Google Play'de balıkçı balik tut para kazan adli uygulamaya para yatırdım kanıtı da aşağıdaki resimdedir eğer bu uygulamadan çektiğim paramı alamazsam  gereğini yapmadıkları için Google Play de sorumludur.

Uğur
Uğur04 Eylül 2020 22:31

Daha önce Google Play'de balıkçı balik tut para kazan adli uygulamaya en yüksek paketi satın aldım aldığıma pişman oldum 2 defa 20 TL çekim talebi verdim paramı göndermediler sizi şikayet edeceğim dedim mail attım cevap vermediler sonra bu uygulamayı kapatıp yerine başka isimle aynı haksızlığı yapan başka uygulama açtılar öncekinin adı balıkçı balik tut para kazandı bunun adı da balik tut balık tutarak para kazan. Bu uygulama yorumlarda bir bayanın da belirttiği gibi eski uygulamanın aynisidir yanıltıcı bunlar asla ödeme yapmıyorlar ispat isterseniz bu resimlere bakin bunların peşini bırakmayacağım olumlu yorum yazanların hepsi kurgu kendileri yapıyor Çünkü kimseye para yatırmıyorlar bu uygulamadan oluşacak tüm zararlardan Google Play sorumludur...

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler