Goodyear İki Takım Yani Yani 8 Lastik Aldım, Tek Powerbank Verildir!

Kemal K. |

29.12.2015 tarihinde İki ayrı aracıma Ankara Tunahanlılar bayisinden 8 ayrı lastik aldım aracın bir tanesi babamın biri benim kampanya dahilinde olan Powerbank bir tane verildi. Kampanyadan yararlanılması için babamın ve benim telefonlarımdan mesaj çekildi ve şifreleri alındı.

Israrlarımıza ve şikayet ederiz dememize rağmen cihazımız verilmedi. Goodyear gibi bir firmanın isminin böyle bir şey için mahvedilmesi çok çirkin, benim hakkım başkası kullanacak.
Gereğinin yapılmasını rica ediyorum ve hakkım olanı istiyorum.

Etiketler :

Kampanya-Taksit Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kemal K.
  04 Ocak
  21:22

  Sizin yorumunuzu sabirsizlikla bekliyorum...

 • Kemal K.
  02 Ocak
  22:57

  Peki hem kendi hem de babamin telefonundan kampanyaya katilmak için neden mesaj atildi birimizden atilmasi yeterli idi. Bu mesajin atilma nedeni baskalarina vermedikleri 15 jant lastigin kampanya dahilinde olan powerbanki kendi bunyelerine gecirmektir... Benim telefonumdan kampanya dahilinde olan hediyeyi baskasi kullancak. Yada siz bunun yorumunu yapın bana...

 • 31 Aralık
  11:04

  Sayın Kemal K. ,

  Kampanyamız 15” jant ve üzeri 4 (dört) adet kış lastiklerin alımında geçerli olmaktadır.
  Göndermiş olduğunuz satış faturanız incelendiğinde, 4 adet kış lastiğinin 14” jant olduğu ve kampanya koşullarını sağlamadığından şarj cihazının verilmemiş olduğu tespit edilmiştir.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Goodyear Lastikleri T.A.Ş.
  Teknik Müşteri Hizmetleri Servisi