23 Haziran 2016

Goodyear Efficent Grip 205/55/16 İkinci Ayında Balon Yaptı!

Goodyear Grip 205/55/16 ikinci ayında balon yaptı (ortalama 2.000 km de) hafif bir çukurda balon yaptı. Aynı marka geçen sene aldığım lastikte aynı çukura girdi onda sorun olmadı. Lastiğimi bayi vasıtasıyla garantiye gönderdim. Umarım ürünlerinin arkasında dururlar.

Ersin 1.909 Okunma

Cevaplar

  • Ersin03 Ağustos 2016

    Evime gönderilen raporda; hız, yol durumu ve hava basıncı gibi nedenlerle olabileceği belirtilmektedir. Ben çukura girdim, kabul ediyorum. Ara yoldu, hızlı değildim, lastik basıncı olması gereken gibiydi, çukur yağış sonrası oluşan küçük bir çukurdu, çok büyük değildir. Aynı çukuru geçen sene aldığım aynı marka model lastik de girdi ona bir şey olmadı. Nihayetinde mevcut davranışınız sebebiyle bundan sonra lastiğinizi almamayı aldırmamayı düşünüyorum.

  • Ersin11 Temmuz 2016

    Yepyeni lastik ufak bir çukurda gidiyor, ürünün arkasında duramayacağınızı bilseydim balon yapan lastiğin yerine yine aynı marka lastiği takacağına diğerini de çıkarıp başka marka lastik takardım. Arazide sürmüyorum lastik ince yanaklı değil, hızım yüksek değil. Aynı çukuru arka lastiğim de girdi, aynı marka ancak onları geçen yıl almıştım. Lastik çok çok yumuşak. Bu tutumuzu bundan sonraki lastik alış verişimde değerlendireceğim.

  • Goodyear Temsilcisi24 Haziran 2016

    Sayın Ersin K., Lastiğiniz, fabrikamızın konusunda uzman teknik müşteri hizmetleri servisi tarafından incelenmiş ve söz konusu lastikte üretim, malzeme ve işçilik hatası olmadığı tespit edilmiştir. Ayrıntılı teknik raporunuz posta kanalı ile adresinize gönderilecektir. Saygılarımızla, Goodyear Lastikleri T.A.Ş. Teknik Müşteri Hizmetleri Servisi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön