10 Nisan 2013 #1734316

Gonuldensevenler.com Gönderdiğim Mesajların Engellenerek Oyalandığımı Düşünüyorum!

Yaklaşık 2 aydır siteye üyeyim. Parasını ödediğim halde hiç bir sebep yok iken fotoğraflı olan üyeler tarafından mesajlarımın okunmaması onun yerine resimsiz ve üyeliklerinden süphelendiğim kimselerden mesaj almam bende; "Acaba üyeliğim devam etsin diye kendime uygun bir eş bulmamı geciktiriyorlarmıdır" düşüncesi oluşturdu.


Nedense göndermiş olduğum mesajlarım resimsiz ve sahte hesaplar haricinde kimse okumuyor ve bana cevap dönmüyorlar.


Ek: Sözü geçen sitede hediye gönderdiğim halde (ona da para aldılar), hiç bir hediyeden de karşılık almadığımı açıkça da belirtmek istiyorum.

Yasin 1.819 Okunma

Cevaplar

  • Yasin10 Nisan 2013

    Yaklaşık 2 aydır üyeyim. Madem orada üye olan herkes evlilik için uygun birisini arıyor, en azından mesaj geldikten bir süre sonra okurlar, işte bu yok. Ancak genelde sitede uzun zaman boyunca duran kimse kendine gönderilen mesajı okumamazlık yapmaz. Ben bu mesajlarımın okunmamasından süphelenmeye başladım nihayetinde. Ayriyetten konuşmaya başladığım kimseleride bloklayıp bu kimselerin dolandırıcı olduklarını söylediler. Sanki sizi müşteri olarak tutmak istiyorlar o yüzdende görüştürülmek istenmiyormuş gibi bir izlenim var. Emin olamıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön