18 Ekim 2016 #6713581

Gönül Davet 6 Ay Önce İptal Ettiğim Düğünümün Ödemesi Yapılmadı

Gönül Davet Restaurant Beygen (Avcılar-Denizköşkler) de 06.08.2016'da gerçekleşecek düğünüm için Kasım 2015'te 16.500 TL peşin ödeme yaptım. Ancak evlik kararımızın iptal olması ve nişan atıldığından Nisan 2016 'da iptal için düğün yerinde görevli müdür D*** Bey ile görüştüm. Kendisi ilk olarak 15 gün içinde 3'te 2 oranında ödeme yapılacağını düğün tarihine kadar boşalan günün satılması durumunda geri kalan 3'te 1'lik kısmının da ödeneceği bilgisini vermiştir.


Düğün tutulmuş ve tarihi geçmiş olmasına rağmen kendisiyle ve genel merkezdeki muhasebe bölümündeki Ö** Hanım ile bir çok kez konuşmama rağmen ödemelerin sıraya konulduğu bu ay içinde (Temmuz-Ağustos-Eylül bu ay içinde olarak söylenen) 16.500 TL'lik ödemenin yapılacağını defalarca söylemelerine karşın ödeme yapılmadığı gibi D*** Bey konuyla ilgili bana geri dönüş yapacağını söyleyerek aramamıştır!

Levent 3.482 Okunma

Cevaplar

 • Levent10 Ocak 2017

  Şikayetim hala devam etmektedir. Noterden icra takibi başlattık ve karşı taraf borcu inkar etmektedir. Mahkemelik olduk bu şirketle.

 • Levent13 Kasım 2016

  Bugün de tahmin edildiği gibi avukatım dahi aramasına rağmen beninle irtibata geçmediler. Sonuç yarın icra işlemlerini başlarıyorum. Okuyuculara da söyliyim tabi herkesin dügünü iptal olacakta değil ama iş ahlakı olmayan kişileri organizasyon için tutmak pek mantıklı değil... Sadece bu mecrada değil yapılabilecek her kötü reklamı diğer mecralarda da usanmadan yapacağım...

 • Levent04 Kasım 2016

  Tamamen güvenilmez bir firma! Bu hafta arayacaklarını söylemelerine rağmen ben arayarak zar zor ulaştım ödememi yine ertelediler. Artık şikayet bir kenara yasal olarak tüm haklarımı kullanacağım. Kesinlikle bu fiyasko şirketin eline düşmeyin

 • Levent31 Ekim 2016

  Konu ile ilgili kısmi ödeme bugün gerçekleşmiş; önümüzdeki hafta kalan tutarın ödeneceği söylenmiştir. Beyan edilen ödeme tamamlandığında tarafımca şikayet silinecektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön