Gönderdiği Kartı Kullanıma Açamıyorum!

Gülcan Ö. |

Ekim ayında çıkardığım gold kartım imzanız onaylanınca kartın açılacağı söyledin. İki ay onay bekledim en son kurye ulaştı denilip onay verildi 3 gün sonra şifre almak için aramam söylendi. Üç gün sonra bankayı aradım şifremi aldım kartınız kullanıma açıldı. ATM'den de onaylayıp kullanabilirsiniz dendi.

Atm'ye gittim oradan da onayımı verdim ve markete gittim. Alışverişimi yaptım kasada karttan ödemeyi yapamadım. Kasada o şekilde kaldım ve bankayı tekrardan aradığımda müşteri temsilcisi bana ev hanımı olduğum için bir gelir belgem olmadığı için kartımı açamayacağını söyledi. Markette rezil oldum ve mağdur durumda kaldım. Açılmayacak olan kart nasıl evime kadar geldi ve nasıl şifre verildi?Yapı Kredi Bankas'nı kınıyorum

Etiketler :

Kredi Kart Şifre İşlemleri Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ocak
  18:15

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr
  internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Yapı Kredi Bankası
  Genel Müdürlüğü

 • Gülcan Ö.
  04 Ocak
  20:26

  Bugun yapı kredıyi tekrardan aradıgığmda bu seferde kartın kuryesı ulasmadıgından zaman aşımına uğradiği ve açılmıyacaği söylendı.3 gun evel aradıgımda sıze acıp bilgi vericez dendi.bu nasıl bı hızmet 5 6 kere musterı temsılcılerınızle konustum hepsı bırbırınden farklı bırsey konusuyo.kımse neyın ne oldugunu bilmiyo yardım etmek hataları duzeltmek gıbı bır sorununuz yok yazık gerçektenn musterı temsılcı hattınız sorunlarrı çözmek ıcın değil sanırım hayatımda böyle bır banka hızmetı görmedım.