02 Mayıs 2013 #1775955

Goldmaster Uydu Cihazımın Arızası Giderilmiyor!

Goldmaster markasına güvenerek yaklaşık 5 ay önce bir HD uydu cihazı aldım. Aldığım cihaz arzalandı. Cihazımı Kayseri Goldmaster yetkili servisine gönderdim. Servis cihazı yapamayarak direkt olarak fabrikasına gönderdiğini öğrendim.Cihazım geldiğinde servisin cihazınızın üzerine sıvı bir madde döküldüğünü söyleyerek yapılmadığını beyan etti.


Ben cihazımın üzerine hiç bir şekilde sıvı dökmedim çünkü o kadar dikkat ediyorum ki cihazımı gümüşlüğün üzerine koyuyorum ama nasıl olmuşsa cihaza sıvı dökülmüş diyorlar. Müşteri hizmetlerni aradığımızda onlarda aynı şeyleri sölüyorlar. Bu konuda Goldmaster markasına olan güvenim sarsıldı. Bu mağduriyetimin giderilip cihazımın değiştirilmesini talep ediyorum.

Canan 241 Okunma

Cevaplar

  • Goldmaster Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Tüketicimiz; Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiştir.Cihazınızın bakım ve onarımı için teknik servisimize gönderiniz. Merkez servisimizin adres ve telefon numarası aşağıda sunulmuştur. En kısa sürede müşteri memnuniyetiniz sağlanacaktır. Cihazınızın arızası onarılamayacak bir arıza ise tarafımızdan değişimi sağlanacaktır. Dilerseniz , 0212 540 0 550'nolu müşteri hizmeti numaramızı arayarak detaylı bir bilgi alabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön