Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Goldmaster ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
Çay Makinesi Deneyim Raporları
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Goldmaster Ürün İade Gelmemesi

1.873
Busenur
Busenur 14 Şubat 2022 13:55

2 Şubat tarihinde Gold master Home sayfasında indirim kuponum ile çay makinesi alacağıma yanlışlıkla kahve makinesi sipariş ettim. 5 dakika sonra iptalini sağladım fakat bana 10 gün içerisinde iade olunacak denmesine rağmen tarafıma iadem gelmedi Paycell ® ile ödeme yaptığım için de Turkcell ® faturama yansımış oldu ve boş yere 300 lira ödemek zorunda kaldım eğer sorunum çözülmese CİMER ®'e ve Tüketici Hakem Heyetine sorunumu dile getireceğim tamamen vasat altı bir firma alacağım çay makinasını almaktan da vazgeçtim bir daha asla bir şey almam bu markadan.

Goldmaster Logo
Goldmaster14 Şubat 2022 14:06
Çay Makinesi Deneyim Raporları
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Benzer Şikayetler

profile
10
6 gün önce

Goldmaster Relax My Coffee Filtre Kahve Makinesi

Relax my coffee marka filtre kahve makinesi aldım. 3-4 kez ancak kullanmışımdır suyu tam ısıtmıyor ve kahveyi tam demlemiyor. Firmaya ulaşmaya çalıştım fakat muhatap bulamadım. Garantisi devam ediyor ve yaşadığım sorundan dolayı kahve yapasım bile gelmiyor. Parasını hak etmeyen bir marka kesinlikle ...

Goldmaster Relax My Coffee Filtre Kahve Makinesi
profile
6
2 hafta önce

Goldmaster Kahve Makinesi Taşırıyor

Yaklaşık dört ay önce golmaster çeyiz seti aldım kahve makinesi taşırıyor. Aldığıma pişman oldum çaycımın ışık sisteminde sorun vardı yenisiyle değiştirdiler sorunlu gelmişti şimdi de kahve makinesi bozuldu o kadar para verdim gereğinin yapılmasını arz ederim.

Goldmaster Kahve Makinesi Taşırıyor
profile
41
22 Ocak

Goldmaster Kıvam Türk Kahve Makinesi Almak Pişmanlıktır

Ürünü sıfır aldım aldığım günden beri arızalı. Bazen çalışmıyor bu ürünü 5 fincan kahve yapıyor diye aldım iki fincanda koyuyorum taşıyor kendinide ortalığı da rezil ediyor. Lütfen değişim verin bu ürüne bıktım ya Goldmaster kıvam sıfır aldığım daha bir aylık bir ürün yazık günah ya.

profile
176
29 Aralık 2022

Goldmaster Paramı İade Etmiyor

Goldmaster kahve makinesi aldım. Ancak internette okuduğum olumsuz yorumlar nedeniyle kargolanmadan iptal ettirdim. Para iademi yapacaklarını söylüyor yapmıyorlar. Aradım, mail attım. Artık maillerime dönmüyorlar. Para iademi istiyorum neden bu kadar zor?

profile
211
08 Aralık 2022

Goldmaster Kahve Makinesi Filtresi 3 Ayda Bir Yırtılıyor!

Goldmaster GM7353 kodlu filtre kahve makinesini 6 aydır kullanmaktayım. Birlikte kullandığım arkadaşım da aynı makineyi 1 yıldır kullanmaktadır. Öğütücü haznesinde yer alan plastik filtresi 3 ayda bir yırtılmaktadır. Ürüne iyi bakmamıza karşın sürekli yeni filtre almak durumunda kalıyoruz. Yeni filt...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .