Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Goldmaster Ürün Değişiminde Yaşatmış Olduğu Müşteri Mağduriyeti

profile
Sedat
05 Nisan
39

Goldmaster üzerinden almış olduğum tıraş makinesi ses arızalı olduğundan değişimini yapmak için geri gönderdim. 27 Mart'ta arızalı olduğu ve değişimine onay verildiği tarafıma bildirildiği halde günler sonra kargoya verilmedi. Günlerdir müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirmeme rağmen ürünüm gönderilmiyor. Bugün 5 Nisan oldu. Ve siz ürünü gönderseniz dahi artık ben kabul etmiyorum iadesini kapıda kuryeden yapacağım. Bir daha da Goldmaster'den ürün alınmaz!

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 35 dk
Goldmaster Logo
05 Nisan 14:47

Benzer Şikayetler

Goldmaster Tıraş Makinesi Kalitesiz

profile
Ömer
1 hafta önce
185

Merhaba Goldmaster jantı tıraş makinesi aldım ama 1 aydır problem yaşıyorum. Hiç kesmiyor bu kadar kalitesiz bir ürün görmedim. İade edemem çünkü h kutusunu hem de faturası ni attık. Gold master firması benim bildiğim kadarıyla kurumsal yapısı düzgün bir firma ama ürettiği ürünler çok kalitesiz.

Goldmaster Kırık Tıraş Makinesi Ve Servis Beklentisi

profile
Ali
3 hafta önce
137

Tıraş makinem düşüp kırıldı. Servisi aradım. Kahramanmaraş'taki adresi verdi. Numara verdi. Aradım ve tıraş makinesini verdim. Teslimde bir evrak vermedi. 3 haftayı geçti ve hala parça bekliyorum. Yapacağım diyor. Servis hizmetleri depremden aksadı ama parça gönderilmiyor.

1

Goldmaster Tıraş Makinesi Pişmanlık

profile
Mehmet
08 Ekim
538

Eskisinden memnun olduğum için. Birisi oğluma birisi kendime yaklaşık 2 ay önce 2 adet aynı model Goldmaster tıraş makinesi aldım. Maalesef birisi ilk tıraştan sonra kendi kendine çalışmaya diğeri diğeri de 2,3 tıraştan sonra şarj olmamaya başladı. Bana şimdi yenisini verseler ne yapayım, pişman old...

Goldmaster Taraş Makinesi Çalışmıyor Şarj Almıyor

profile
Derya
07 Ekim
191

Goldmaster tıraş makinesi yaklaşık 1 ay önce Trendyol'dan sipariş verdim. Geldi. İlk çalışmada sorunsuzdu ama bugün eşim kullanırken birden durdu şarja taktığımız halde çalışmıyor 2 saattir şarj da şarj almıyor. Maalesef çalışmıyor yardımcı olur musunuz.

Goldmaster Tıraş Makinesi Sakallarımı Çekiyor Ve Isırma Yapıyor

profile
Osman
27 Eylül
129

1 hafta olmadı AVM'de Media Markt'tan Goldmaster tıraş makinesi aldım bugün ilk defa kullandım ama pek de beklediğim gibi çıkmadı sakallarımı çekiyor ve ısırıyor makine bunun bir çözümü var mı veya ben mi yanlış kullanıyorum bilmiyorum ama ürün beklediğim gibi çıkmadı.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 35 dk
Benzer Şikayet Yaz