Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Goldmaster ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
Goldmaster Kıvam

Goldmaster Kıvam Türk Kahve Makinesi Almak Pişmanlıktır

41
Kemal
Kemal 22 Ocak 20:49

Ürünü sıfır aldım aldığım günden beri arızalı. Bazen çalışmıyor bu ürünü 5 fincan kahve yapıyor diye aldım iki fincanda koyuyorum taşıyor kendinide ortalığı da rezil ediyor. Lütfen değişim verin bu ürüne bıktım ya Goldmaster kıvam sıfır aldığım daha bir aylık bir ürün yazık günah ya.

Goldmaster Logo
Goldmaster23 Ocak 09:34
Goldmaster Kıvam

Benzer Şikayetler

profile
51
5 gün önce

Goldmaster Zaman Aşımı Olan Ürün

Ocak ayında ürün verdim, hala gelmedi. Hiçbir şekilde sağlıklı bir iletişim kurulmuyor. Arayacağız diyorsunuz, aramıyorsunuz. Ürünü tekrar mı üretiyorsunuz? İlgi alaka sıfır. Kesinlikle memnun değilim. İşinizi olması gerektiği yapın. Yapamıyorsanız da bırakın yapabilenler yapsın.

profile
34
1 hafta önce

Goldmaster Ürün İadesi Yapmak İstiyorum

Goldmaster 7928 masaüstü vantilatör aldım ancak çok sesli çalışıyor. İade etmek istiyorum. Müşteri hizmetlerini aradım İade olamayacağını söylediler. Üründe herhangi bir arıza yok Genel olarak ürün sesli çalışıyor. İade etmek istiyorum. Kurulumunu henüz bugün yaptırdım. Yardımcı olabilir misiniz.

profile
57
1 hafta önce
profile
Mesut'un Teşekkür Mesajı
  • 1 hafta önce

“Kumanda garanti kapsamında onarımı yapıldı.. Teşekkürler...”

Goldmaster Netta2 Pro Kumanda Garanti Dışı

Goldmaster netta2 Pro 23 Ocak tarihinde satin aldık. 3 şubatta kumanda arıza yaptı. Işığı yanıyor, şarj oluyor, ancak kumanda etmiyor. Servise gönderd...

profile
59
2 hafta önce

Goldmaster Medisana 40012 Hava Nemlendirici - Sıkıntılı Ürün İade Almıyorlar

videoplayer-icon

Medisana Türkiye'nin internet sitesinden Medisana 40012 hava nemlendirici sipariş verdim. Kargo çabuk geldi onda sıkıntı yok ancak ürün çok sesli çalışıyor. 1 gün denedik ancak bulunduğu oda da uyunmaz o derece sesli. Goldmaster bakıyormuş sitedeki mail adresinden yönlendirdiler. Aradığım Goldmaste...

profile
24
3 hafta önce

Gürültülü Çalışan Goldmaster Marka Cay Makinesi

videoplayer-icon

Yeni aldığım "Chaidem 2200w Damlatmaz Çelik Çay Makinesi Ve Şu Isıtıcısı antrasit By5316an" marka model çay makinesi çok gürültülü çalışıyor. Takır tükür sesler geliyor. İlk aldığımdan beri bu şekilde. Kaliteli olsun diye bunu tercih ettim ama galiba yanlış seçim yaptım.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .