Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Goldmaster İade Ettiğimin Ürünün Parası Hesabıma Gelmedi

profile
25 Mayıs
127

Gold Master'dan aldığımız smoothie blenderi kutusunu dahi açmadan iade için geri gönderdim. 18 Mayıs 2023 yılında ellerine ulaşan ürünün para iadesi hala yapılmadı. 2 kere aramama rağmen önceliğe alıyoruz deyip geçiştiriyorlar. Gereğinin yapılması istiyorum.

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 3 sa 56 dk
Goldmaster Logo
25 Mayıs 11:42

Benzer Şikayetler

Goldmaster Smoothie Blender Şişesi

profile
16 Mart
19

Gold Master markasının internetten smoothie blenderını aldım ürün sorunsuz ve gayette güzel bir şekilde çalışıyor, fakat ben şişesini kaybettiğim için ve uygun şişe bulamadığım için kullanamıyorum ve parasıyla almak istememe rağmen tekli şişe satışı yok destek istiyorum.

Goldmaster Ürün Hatalı Olması

profile
3 gün önce
-

Ürün kaplaması kalkıyor. Merhabalar biz Goldmaster ın-6306 İncedem Kırmızı 2200 w Çelik Çay Makinesi aldık. Alalı daha 1 sene bile olmadan üründe deforme yüzeyde kaplama kalkmaya başladı. Ürün neden bu kadar oldu. Alt kısmi siyah tabanı çatladı. Resimleri sizinle paylaşıyorum. Yardımcı olur. Musunuz...

Goldmaster Ürün Hatalı Olması
Goldmaster Ürün Hatalı Olması
Goldmaster Ürün Hatalı Olması
+3

Goldmaster Üründe Arıza Meydana Gelmesi

profile
3 gün önce
-

Trendyol'dan aldığım Goldmaster melisa düzleştirici elime daha yeni ulaştı ve ilk kullanımımda derece gösterilen ekranda düzleştirme sırasında buğu oluşuyor ve daha sonra kayboluyor bu durum neden olur ve ne yapmam gerekiyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Goldmaster Tablet Ekranı Onarımı Eksik Yapılmıştır

profile
3 gün önce
-

İç ekran kırılan tableti yaptırmaya gönderdim almaz olaydım. Vermez olaydım ya kötü bir marka ve onarım çok kötü. 1300 ödeme yaptım dökümleri duruyor. Yani tablet geldiğinde ekran oynuyor. Portlagı vardı yani ekran açığı dokunmatik çalışmıyor tekrar gönderdim servisine ilgililere de söyledim bunu am...

Goldmaster Tıraş Makinesi Sakallarımı Çekiyor Ve Isırma Yapıyor

profile
4 gün önce
-

1 hafta olmadı AVM'de Media Markt'tan Goldmaster tıraş makinesi aldım bugün ilk defa kullandım ama pek de beklediğim gibi çıkmadı sakallarımı çekiyor ve ısırıyor makine bunun bir çözümü var mı veya ben mi yanlış kullanıyorum bilmiyorum ama ürün beklediğim gibi çıkmadı.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 3 sa 56 dk
Benzer Şikayet Yaz