29 Mayıs 2015
Yorum Yap
#3273671

Goldmaster Hoparlörden Ses Gelmiyor

Media Markt'tan aldığım Goldmaster kule tipi ev sinema sistemimi 7 ay kullandıktan sonra ana kabindeki hoporlöründen ses gelmemesi sebebi ile Demirören AVM Media Markt aracılığı ile Goldmaster Kale Elektronik adıyla sözde hizmet veren servisine gönderildi. Ürün bana yaklaşık 20 gün sonra teslim edildiğinde ayakları kırılmış kabininde kırıklar mevcut şekilde teslim edildi ve ertesi gün tüm ses çıkışları tekrar arıza verdi. Ürünü bundan sonra 5 sefer daha farklı hatalardan dolayı servise gönderdim ve ilk gönderdiğim tarihten itibaren 3 ay geçti ve servis bu hatayı hala gideremedi. Servisin yetkilisi M. bey bu konuyla yeterince ilgilenmedi, gönderdikleri sıfır ürün bile arızalı ve kumandası eksik.

Ufuk 962 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk01 Haziran 2015

    Size gelen siyah ürünü kahverengine çevirerek göndermenizden belli üzerinize düşeni yaptığınız ürünü gözümün önünde açmasalar yalan söylüyorsunuz diyeceksiniz ürünün media markete gelmeden kırıldığının kargo tutanaklarıda benim elimde var siz hiç merak etmeyin asıl Media Markt bu konuda elinden gelenin fazlasını yaptı siz o kadar yalancı bir firmasınız ki hala haklı olduğumu bile bile kendinizi savunmaktan geri kalmıyorsunuz. yazıklar olsun

  • Goldmaster Temsilcisi01 Haziran 2015

    Değerli Tüketicimiz, Ürününüz 3 defa tarafımızdan değiştirilmiştir. Ayrıca kargodan size tam ve eksiksiz bir şekilde teslim edildiği görülmektedir. Ancak ürün her defasında kırık olduğu belirtilip tarafımıza geri gönderilmektedir. Bu konuda firmamız üzerine düşeni yapmıştır. Konuyu Media market ile aranızda çözümleyebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler