31 Ağustos 2013 #1986872

Goldmaster Garantili Sattığı Üründen Ücret Talep Ediyor!

Oğluma yaklaşık 1,5 sene önce Goldmaster'dan GP210 model oyun konsolu aldım. Ürünü 2 gün kullandıktan sonra konsol çalışmamaya başladı. Konsolu 1 sene kenarda tuttum en sonunda oğlumun ısrarları ile servisine gönderdim. Garanti kapsamında yapıp gönderdiler ama 2 gün sonra tekrar bozuldu ve firmaya tekrar gönderdim. Bugün benden 40 TL ücret talep ettiler. Garanti kapsamında değil mi dedim. Hayır bunun için ücret isteriz dediler.


Tekrar problem çıkarmayacağını bilsem verirdim ama oğlum ürünü toplamda sadece 4 gün kullandı ve 2 kere arıza çıkardı. Eminim yapılsa aynı problem devam edecek.

Yenal 493 Okunma

Cevaplar

  • Yenal07 Eylül 2013

    Sevgili GoldMaster, Amacınız markalı ürünlerin çok daha ucuzunu yapıp insanları bu şeklide satın almaya yöneltmek. Bunu gayet iyi anlıyorum. Ama bu işi kalitesiz yapıp, kötü bir servisi de ekleyince (madem garanti kapsamında değildi neden ilk seferinde ücretsiz yaptınız) sonuç sokağa atılmış para oluyor. (Bende 100 TL atmış oldum). Ama bilin ki bu şeklide bir müşteriye sadece 1 kere satış yaparsınız.

  • Goldmaster Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Tüketicimiz; Cihazınızın sorunu garanti kapsamına girmeyen arızadan meydana gelmiştir. Garanti kapsamına girmeyen arızalar servislerimiz tarafından ücretli olarak işlem onarılmaktadır. Servisimizden bakım ve onarım yapılan arızalar garantilidir.en üst düzeyde müşteri memnuniyetiniz tarafımızdan sağlanacaktır. Teşekkürler.İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön