26 Ekim 2016 #6782014

Goldmaster Bir Yıl Olmadan Beş Kere Servise Giden ve Hala Çalışmayan Su Sebili!

Evet bu can sıkıcı serüven daha 9-10 ay önce başladı, ikinci el ya da çok ucuz olmasın diyerek Goldmaster marka tercih ettiğim ama ne kendim ne çevreme ısrarla aldırmayacağım bu sorumsuz iş bilmez hatta mühendisleri bile olduğuna inanmadığım firma beni canımdan bezdirmiştir. Gelir gelmez su sebili duman çıkarmaya başladı, koku geldi bakın önemle söylüyorum ofiste olmasak yangın çıkmış ve her şeyimizi kaybetmiş olabilirdik.


3 kere bu sebepten gitti geldi servise en sonunda oldu dedik sonra ısıtma sorunu sonra soğutma sorunu. Başımız ağrımasın iyi marka olsun diye düşünüp aldığımız sebil spot malı sebillerden bile kötü çıktı. Bu servis olayları tam 6 kere yaşanmıştır hepsinde sabırla bekledim. Son defasında ana merkeze mail attım değiştirin lütfen diye bana İstanbul'a göndermem onarılamazsa değiştirileceği söylendi, zaten 6 kere onarılsın diye verildi kesin onu da yapardınız.

Metin 3.833 Okunma

Cevaplar

  • Goldmaster Temsilcisi29 Ekim 2016

    Değerli Tüketicimiz; Cihazınızın arızası onarılamayacak bir arıza ise tarafımızdan değişimi sağlanacaktır. En kısa sürede müşteri memnuniyetiniz sağlanacaktır. Markamıza olan ilginizden dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön