17 Eylül 2013

Goldmaster Ürün Satışında Yanlış Bilgi Verdi!

2 sene önce Goldmaster'dan (Sefaköy şubesi) 2 adet uydu cihazı aldım. Bir tanesini D-Smart HD paketli aldım ve 2 sene taahhüt verirsem 2 senenin sonunda uydu cihazının tarafıma ait olarak kalacağı söylendi ve satın aldım. 2 senenin sonunda yanıltıldığımı anladım.

Bana söylenenler ile alakası bile yok durumun. Cihaz D-Smart'a aitmiş bana söylenen ile imzalatılan evrakların arasında hiçbir bağlantı yok. Diğer almış olduğum uydu cihazını 2 senede 15-20 defa ancak açmışımdır. Ürün sıfır gibi ama ürün yayında sesi vermiyor donuyor. Elektriğini kesip tekrar bağlayınca düzeliyor. Yarım saat sonra görüntü var ses yok. Bundan sonra Goldmaster yazan hiç bir ürünü almam.

Ceyhun 785 Okunma

Cevaplar

  • Goldmaster Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Tüketicimiz; Arızalı uydu alıcınızın bakım ve onarımı için size en yakın yetkili servislerimize başvurunuz. Diğer bir konu ise dsmart cihazlarının tüm yetkileri dsmarta aittir. Bu sorunun firmamız ile alakası bulunmamaktadır. Lütfen 0850b 266 0 266’nolu telefon numarasından dsmart müşteri hizmetlerini arayarak sonuçlandırabilirsiniz. Teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön