Goldmaster Ürün 2 Kere Garantiye Gitti.

Natig K. |

5 Kasım'da aldığım gm-hp199 bluetooth kulaklığı 4-5 gün sonra sokakta kafamdan kayarak düşüyor ve kulaklığın bazı yerleri eziliyor ve sol kulakçığın plastiği kopuyor. Garantiye gönderiyorum ve ben aramasam bana hiç geri dönüş yapmayacaklardı. Kulaklık elime ulaştıktan sonra şok oldum, garanti notunda plastik bağlantı değiştirildi diye belirtmişler ama plastik kısmı hala ezik duruyor. Ve üstelik garantiden geldikten sonra şarj yerinde bir boşluk meydana gelmiş. Yurt dışına gideceğim için garantiye gönderme imkanım yoktu ve 8 gün önce o şarj yeri kırıldı ve kulaklık artık şarj etmiyor. Ya doğru düzgün kulaklığı aldığım şekilde tamir edin ya yeni ürünle değiştirin ya da ben tüketici mahkemesine başvurmak zorunda kalırım. Ve tamir sırasında benimle iletişime geçsinler, daha önce ürünün hangi gün kargoya verileceğini bile bilmiyordum. Goldmaster beni büyük bir hayal kırıklığına uğrattınız.

Etiketler :

Kanca - Mandal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Natig K.
  18 Mart
  16:25

  Ürün 17.03.2016 tarafınıza teslim edilmiştir. Yurtiçi Kargo takip numarası: 615482648935

 • 17 Mart
  10:30

  Değerli Tüketicimiz,

  Öncelikle yaşadığınız aksaklıklardan dolayı markamız adına özür dileriz. Size daha detaylı yardımcı olabilmemiz için ürününüzü merkez servisimize göndermenizi rica ederiz. Cihazınızın arızası onarılamayacak bir arıza ise tarafımızdan değişimi sağlanacaktır. Merkez servisimizin bilgileri aşağıda sunulmuştur. En kısa sürede müşteri memnuniyetiniz sağlanacaktır.

  Bakırcılar ve Pirinççiler organize sanayi bölgesi. Karanfil sok No:1 Beylikdüzü / İstanbul
  0212 540 0 550

  Markamıza olan ilginizden dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

 • Natig K.
  16 Mart
  00:09

  Meğerse kargo elemanı hatası yüzünden (https://www.sikayetvar.com/yurtici-kargonun-maddi-hatasini-musteriye-yuklemesi) ürün yanlış yere gitmiş. Ürünün servise ulaşmasını bekliyorum.