04 Eylül 2013

Goldmaster Telefonumu Yapmadan Gönderdi!

22 Mart 2013'te telefon aldık . 200 TL karşılığında ekstra garanti yapıldı. Düşmeye kırılmaya suyla temasa maruz kaldığında telefonun yenisiyle değiştirileceği söylendi. Temmuzda kırılma sonucu telefonu geri götürdük. Ekranında çatlak ve kasasında kırık vardı. Yenisinin verilmeyeceği ve sadece hasar gören yerin tamir edileceği belirtildi. Kabul ettik.

20 iş gününün yasal süre olduğunu ve o zamana kalmadan değiştirileceği söylendi. Daha sonra 15 iş günü sonra telefon geri geldi . Sadece ekran yapılmış kasa olduğu gibi kırıktı. Bu sefer tekrar form doldurmamız söylendi ve kabul etmedik. Tekrar bir 20 iş gününü daha kabul etmediğimizi belirttik onlar da kabul etti. Bir buçuk aydır gelmiyor.

Nurhan 179 Okunma

Cevaplar

  • Goldmaster Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Tüketicimiz; Cihazınızın akıbeti hakkında bir araştırma başlattık..En kısa sürede müşteri memnuniyetiniz sağlanacaktır. Cihazınızın arızası onarılamayacak bir arıza ise değişimi sağlanacaktır. İyi günler dileriz.

  • Goldmaster Temsilcisi05 Eylül 2013

    Merhabalar, Yaşadığınız aksaklıklardan dolayı markamıza adına özür dileriz. Lütfen en yakın yetkili servisimiz ile iletişime geçerek cihazı bakım ve onarım işlemlerini yaptırınız. Ancak müşteri memnuniyetiniz açısından cihazınızın arızası onarılamayacak bir arıza ise tarafımızdan değişimi sağlanacaktır.Size en yakın yetkili servislerimize başvurunuz. Size en yakın yetkili servislerimize ulaşmak için http://www.goldmaster.com.tr/servisler adresinden yararlanabilirsiniz. Size daha detaylı bir bilgi verebilmemiz için 0212 540 0 550'nolu telefon numaramız dan müşteri hizmeti numaramıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca kırık,çizik,çatlak vb gibi arızalar garanti kapsamına girmemektedir. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön