22 Ocak 2014

Goldmaster Servis Hizmet Kusuru!

Keçiören Elektronik servisi Üstüner Elektronik Goldmaster marka uydu alıcısının bakım onarımını tamamlamış ürünü teslim almak istediğimizde 2 kez servis fişi düzenlemeden kovarcasına bir üslup ile iş yerinden uzaklaştırmıştır.

Yetkili servislerinizin servis fişi düzenleme sorumluluğu yok mudur? Yetkili servisin amacı tüketicilere yardımcı olmak mıdır? Sorun çıkartmakmıdır? Not: cihazım hala çalışmamaktadır.

Ömer 405 Okunma

Cevaplar

  • Goldmaster Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Tüketicimiz, Öncelikle markamıza olan ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Yaşadığınız aksaklıklardan dolayı markamız adına özür dileriz. Servisimize gerekli uyarı ve işlemler yapılacaktır. Size daha detaylı yardımcı olabilmemiz için ürününüzü merkez servisimize göndermenizi rica ederiz. Cihazınızın arızası onarılamayacak bir arıza ise tarafımızdan değişimi sağlanacaktır. Merkez servisimizin bilgileri aşağıda sunulmuştur. En kısa sürede müşteri memnuniyetiniz sağlanacaktır. Bakırcılar ve Pirinççiler organize sanayi bölgesi. Karanfil sok No:1 Beylikdüzü / İstanbul 0212 540 0 550 Markamıza olan ilginizden dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön