Goldmaster Ranger Plus Uydu Alıcısı Problemi!

Turgut D. |

Uydu cihazımda TRT'nin HD kanalları silindi. Şimdi yeniden yükleme yapamıyorum. USB'den güncelleme yapabilmem için bana bir dosya verdiler fakat onunla güncelleme yaptığımda %97 'ye geldiğinde geçersiz dosya hatası verip işlemi sonlandırıyor. g. Master müşteri hizmetlerini arıyoruz sağ olsunlar hiç yardımcı olmuyorlar. Cihazı aldığıma pişman ettiler o kadar çok alakadar oluyorsunuz ki çok memnun kaldık. Ürünü satıncaya kadar her şey güzel ama iş satış sonrası ilgiye gelince zerre kadar ilgi yok. Şimdi de müşteri hizmetleri diyor ki gidin servise verin. Onlar çözsün onlarda diyor ücretli tamir yaparız.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Kasım
  08:30

  Değerli Tüketicimiz;

  Şebeke Arama Frekansları:12380 MHz frekansı, Dikey V-polarizasyon, 27500 Sembol Oranı, FEC 3/4 veya 11747 MHz frekansı, Yatay H-polarizasyon, 27500 Sembol Oranı ve FEC 5/6 değerleri girilerek “Şebeke Taraması” yapılması gerekmektedir. Kanal araması yapmadan önce uydu alıcınızın kanal listesinde bulunan kanalları kanal düzenleme menüsünden silmeniz gerekmektedir. Kanal araması yapmak için uydu alıcınızın menüsünden Kanal Arama bölümünden yapabilirsiniz.

  Örneğin:
  Uydu İsmi: Türksat 2A/3A
  Frekans: 12380
  Sembol Oranı: 27500
  Polarizasyon: V (Dikey)
  Şebeke Arama: AÇIK
  Aramayı Başlat bölümünden aramayı başlatabilirsiniz.

  Türksat 4A haberleşme uydusu, 42° Doğu yörüngesinde (Türksat 2A ve Türksat 3A uyduları ile birlikte) hizmet vereceğinden, uydu üzerindeki yayınları izlemek için ek bir antene ihtiyaç olmadığı gibi mevcut anten ayarlarında da herhangi bir değişiklik yapılmasına gerek bulunmamaktadır.


  İyi günler dileriz.